Vyhledávání zájezdu
Villaggio Camping Stella del Sud - stan - Itálie - Apúlie - Gargano - Rodi Garganico

Villaggio Camping Stella del Sud - stan

Itálie » Apúlie » Gargano » Rodi Garganico

Rodi Garganico - Lido del Sole, StanVillaggio Camping Stella del Sud - stan

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Gargáno - Lido del Sole - kemp Stella del Sud
Popis

Gargáno patří mezi nejkrásnější části jadranského pobřeží. Návštěvníky okouzlí nádhernými přírodními útvary a vůní olivovníků, citrusů a pomerančovníků. Je to velice hornatý poloostrov s atraktivními vápencovými jeskyněmi, kde se pláže s jemným pískem střídají se skalnatým pobřežím. Čisté moře a teplé subtropické podnebí je v této oblasti samozřejmostí. Přestože turistická atraktivita Gargána trvale vzrůstá, je stále možnost setkat se s typickým jižanským způsobem života a kamennými městečky ukrytými vysoko v horách, která si uchovala svou středověkou podobu. Místní obyvatelé jsou právem hrdí na bohatou historii měst jako jsou Monte San Angelo s poutním místem San Michele Archangelo nebo městečko San Giovanni Rotondo s kapucínským klášterem, který proslavil světec Padre Pio. Oblíbeným výletním místem je čarokrásné souostroví Tremiti s koupáním v blankytném moři a plavbou mezi skalnatými jeskynními útvary.

Rodi Garganico tvořící vstupní bránu poloostrova je příjemné starobylé městečko se spoustou historických objektů. Bylo založeno v 7. stol. př. n. l. námořníky z Rhodu a v r. 1538 zde byl postaven první kapucínský kostel. Poznáte zde temperament italského jihu, budete mít možnost ochutnat pravou italskou pizzu, navštívit tradiční místní trhy s nabídkou výhodných nákupů výborných domácích sýrů, vína a oliv. Lákavé jsou rovněž návštěvy místních rybáren s nabídkou čerstvých a chutně připravených plodů moře. Rodi Garganico může nabídnout i pravidelné diskotéky a taneční večery, které k letní dovolené neodmyslitelně patří. Asi 30 minut chůze od Rodi Garganico je typické prázdninové letovisko Lido del Sole. Zde Vám nabízíme pobyty v kempu Stella del Sud (Hvězda jihu).

Camping Villagio STELLA DEL SUD***
Středně velké rodinné středisko ležící u pobřežní promenády přímo u moře, s vlastní písečnou pláží, na níž je pro klienty CK Victoria k dispozici plážový servis zdarma (každá ubytovací jednotka 1 slunečník + lehátko + sedátko). Na pláži je beachvolejbalové hřiště (zdarma) a půjčovna šlapadel. V kempu je restaurace s pizzerií, bar s automaty, stolní fotbal, TV-místnost, minimarket a směnárna. V hlavní sezóně denní animační programy pro děti a dospělé, každou středu disco v baru. Bazén v kempu s lehátky (omezený počet, v provozu 14. 5.–3. 9., koupací čepice nutná) je pro klienty ubytované v mobilehomech a chatkách zdarma. K výbavě kempu patří tenisové kurty (umělým povrch), stolní tenis, víceúčelové a volejbalové hřiště (zdarma). Přímo vedle kempu je aquapark. Ve městě půjčovna aut a skútrů.

Wi-Fi zóna 5 €/hod

300 m 100/120 m Zdarma Stany/chatky
200 Kč/noc Mobilehomy nepovolen Elektrický/uhlí 100 m 100 m 50 m 20 m 20 m Zdarma 7 €/hod. Zdarma 3 €/vyprání 5 €/hod.
Ubytování

Mobilehome Classic Victoria 2/2+1 (WC/sprcha, klima) cca 24 m2 + terasa, pro 2-4 osoby + 1 dítě do 12 let (max. 60 kg, 150 cm)

Mobilehome Lux Victoria 2/2 +2 (WC/sprcha, klima) cca 24 m2 + terasa, pro 2-6 osob. Oba typy jsou umístěny v blízkosti stanů asi 100 m od pláže.

Zařízené stany jsou umístěny mezi olivovníky a eukalypty asi 120 m od moře.

Chatky - Ch 1/4+2, terasa, (pro 2-6 osob). 4-lůžkový pokoj s palandami, obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, odděleným od obytné části shrnovacími dveřmi, WC/sprcha, terasa s venkovním posezením. Kuchyňské kouty chatek jsou vybaveny vařiči, lednicí, varnými konvicemi a základními potřebami pro vaření a stolování. Chatky jsou umístěny za recepcí, cca 100 m od pláže. Za poplatek je možno využívat klimatizaci.

Klienti ubytovaní v mobilehomech a chatkách mají přístup k bazénu v ceně pobytu!

Bonusem pro klienty CK Victoria je bezplatné využívání plážového servisu: 1 slunečník + 1 lehátko + 1 sedátko na soukromé pláži kempu Stela del Sud.

Stravování

vlastní ( v kempu je restaurace s pizzerií)

Doprava

Autobusem od 3.100 Kč/osoba. Ceny, nástupní místa a časy odjezdů zde.

Vlastní dopravou. Doporučená trasa zde.

Fakultativní služby

půjčování sportovních potřeb

plážový servis zdarma ke všem ubytovacím jednotkám

Fakultativní služby se objednávají a hradí v místě pobytu u delegáta CK.

Možnosti výletů: Mořské jeskyně, ostrovy Tremiti, trhy Ischitella, Vieste/Peschici, Foresta Umbra, Lgo di Varano

ZVÝHODNĚNÁ CENA: atraktivní výlet MOŘSKÉ JESKYNĚ 630Kč/ dospělý, 390Kč /dítě 5-10 let - POUZE PŘI ZAKOUPENÍ V CK. (+5 €/os. doprava busem, platba na místě)

Cena zahrnuje

ubytování v mobilhomech, zařízených stanech nebo chatkách

plážový servis

poplatek za elektřinu, vodu a plyn

pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

dopravu lux. autobusem

parkovné v kempu (60 Kč/noc/auto )

kauci 1.000 Kč (40 €)/stan, chatka; 2.000 Kč (80 €)/mobilhome (kauce je vratná po předání uklizené a nepoškozené ubytovací jednotky)

závěrečný úklid (viz příplatky)

Komplexní cestovní pojištění

Svozy
Praha, Přerov, Zlín, Liberec, Mikulov, Hranice na Moravě, Kroměříž, Ostrava, Boskovice, Velká Bíteš, Třebíč, Velké Meziříčí(směr Praha, Jihlava (směr Brno), Lipník nad Bečvou, Olomouc, Vyškov, Jindřichův Hradec, Turnov, Mladá Boleslav, Frýdek-Místek, Nový Jičín (směr Brno), České Budějovice, Prostějov, Uherské Hradiště, Blansko, Pardubice, Jablonec nad Nisou, Svitavy, Hradec Králové, Vysoké Mýto, Letovice, Znojmo, Plzeň, Velké Meziříčí(směr Brno), Brno - Tuřany, Bratislava, Brno - Terminal CK, Jihlava (směr Praha), Brno - Tuřany (svoz PR), Brno - Tuřany (svoz OL), Brno - Tuřany (svoz OV), Nový Jičín (směr Ostrava)

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...