Vyhledávání zájezdu
Venezeula – Isla Margarita - Venezuela

Venezeula – Isla Margarita

Venezuela

, starstarstarVenezeula – Isla Margarita

Počet termínů:

30 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Stručný popis
Přírodní krásy Venezuely – tropické lesy, bělostné pláže a průzračné moře, zasněžné vrcholky hor, vodopády a jedinečné živočišné druhy, to vše je Venezuela.
Program

Tento zájezd je možno přikoupit v rámci vašeho pobytu na Isla Margarita. Pokud máte zájem hlavně o tento zájezd, rádi vám k němu nabídneme letenky a ubytování na Isla Margarita před nebo po ukončení zájezdu, stačí nám napsat vaše požadavky.


1. den: Porlamar


Po přílezdu do Porlamaru – ostrov Margarita, uvítání průvodcem a transfer do hotelu.


2. den: Porlamar – Caripe


Po snídani transfer do přístavu Punta de Piedras a přejezd trajektem na pevninu do města Cumaná (cca 2h). Po obědě v typické Posadě pokračujete podél řeky Miraflores až ke krásným vodopádům a dále přes hory, kolem malebné vesničky s nádhernou scenérií Turimiquire, až do Caripe "zahrady Východu" s jejím rozmanitým ovocem a kávovými plantážemi.


3. den: Caripe


Ráno návštěva jeskyně Guacharo s jejími ptačími obyvateli. Tyto jedinečné vápencové jeskynní byly jako prvním prozkoumány vědcem Alexanderem von Humboldtem. Cestou zpět do Caripe je zastávka u vodopádu La Paila, kde můžete sledovat jak úchvatný vodopád, tak ptactvo při západu slunce.


4. den: Caripe – Río Caribe


Po snídani cesta autobusem ve směru na Carupano a na horké prameny v Agua Sana. Pokračuje se do Río Caribe, cesta vede typickými kakaovými plantážemi.


5. den: jeskyně Guacharo


Dens navštívíte ohromné krápníkové jeskyně Guácharo, které objevil cestovatel Humboltd. Po obědš navštívíte město Caripe a kávové plantáže.


6. den: Río Caribe – Delta Orinoco


Ráno cesta přes Maturín do San José de Buja, malého přístavu Deltě Orinoco. Odtud se vydáte džungllí pěšky do tábora Boca de Tigre, kde můžete vidět Piraně.


7. den: Orinoco Delta – Rancho San Andrés


Dnes navštívíte typickou indiánskou vesnici a podíváte se i dovnitř jejich typického bydlí. Následuje cesta na ranč San Andrés s více než 2500 kusy dobytka a 500 koňmi. Můžete prozkoumat život na farmě, projet se na koni, nebo odpočívat u bazénu.


8. den: Rancho San Andrés – Porlamar


V ranních hodinách odjezd do Puertas Miraflores. Výlet pěšky k malému vodopádu. Po krátké procházce vesnicí Cumanacoa se dostanete do přístavu Cumana. Odtud přejezd trajektem zpět na Isla Margarita a tranfer do hotelu.


Konec zájezdu.

Cena zahrnuje
leteckou dopravu, letištní a palivové příplatky, 8 denní okruh, 7 x snídaně a obědy, 6 x večeře, 7 x ubytování v hotelech, haciendách a kempech, anglicky a německy mluvící průvodce (min. 6 osob) (od 10 osob česky mluvící průvodce), všechny transfery a vnitrostátní přelety, vstupy dle programu, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
spropitné, jídlo a pití mimo uvedených, fakultativní výlety, osobní výdaje, pojištění léčebných výloh, komplexní pojištění včetně pojištění storna

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.