VELKOLEPÁ MĚSTA, Maroko, Agadir, 21.10.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 119319325

VELKOLEPÁ MĚSTA

Maroko » Agadir

, Hotel

LM


VELKOLEPÁ MĚSTA

Termín:

21.10.2017 - 29.10.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

9 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
13 790 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace o hotelu

8denní poznávací zájezd - poznejte přírodu a historické památky marockého pobřeží i vnitrozemí.

Agadir – Essaouira – Safi – Casablanca – Rabat – Meknes – Fes – Beni Mellal – Marakéš – Agadir

Program zájezdu

1.den: Agadir
Přílet do Agadiru, ubytování ve 3* hotelu s polopenzí a nocleh.

2. den:Agadir–Essaouira–Safi
Po snídani odjezd do města Essaouira podél atlantského pobřeží a vesnic Taghazout, Tamri a Tamanar. Příjezd do Essaouiry, která se dříve nazývala Mogador, což znamená malá tvrz obklopená zdmi. Návštěva přístavu, staré Mediny, židovské čtvrti Mellah a pevnosti Scala. Příjezd do Safi – bývalého portugalského města. Večeře a ubytování.

3. den: Essaouira–Casablanca–Rabat
Po snídani odjezd do města Rabat. Cesta přes Casablanku, průmyslově nejvyspělejšího města v Maroku. Uvidíte bulvár La Corniche, lemovaný restauracemi a jazzovými bary a exteriér mešity Hassana II. Pokračování na Rabat, bílé sultánské město a hlavní administrativní sídlo v Maroku. Návštěva Královského paláce, římské ruiny Chellah, mausolea Mohammeda V. s Hassanovou věží a Kasbah Oudays. Ubytování a nocleh.

4. den: Rabat–Meknes–Fes
Snídaně v hotelu, odjezd do Meknesu, nazývaného "Marocká Versailles", které bylo založeno Moulay Ismailem na konci 17. století. Město je obehnáno trojitou obrannou zdí a skládá se z moderní a staré části. Navštívíte náměstí El Hedim, bránu Bab Mansour a Royal Greenery (královské stáje Moulaye Ismaila). Pokračování do nejstaršího marockého sultánského města Fes, které je významné především svým duchovním a vzdělávacím přínosem do marocké kultury. (Možnost fakultativního výletu do Volubilis, cena cca 20 EUR). Večeře a ubytování.

5. den: Fes
Po snídani bude celý den věnován prohlídce krásného islámského města Fes. Navštívíte středověkou Medinu, školu koránu (tj. medresu), exteriér mešity Karaouine a fontánu Nejjarine. Uvidíte řemeslníky, používající dávné techniky výroby předmětů. Budete mít také možnost zakoupit si některý z výrobků. Večeře a nocleh.

6. den: Fes – Beni Mellal – Marakéš
Brzká snídaně a odjezd do Marakéše. Cestou minete malá a krásná města s evropskou architekturou – kupříkladu Azrou, berberské vesnice jako Imouzzer známé pro své řemeslné umění či slavné lyžařské středisko Ifrane. Zastávka v Beni Mellal. Příjezd v pozdních odpoledních hodinách. Večeře a ubytování.

7. den: Marakéš
Celý den bude věnován návštěvě Marakéše, druhého nejstaršího sultánského města, známého také jako "Perla jihu". Město bylo založeno dynastií Almoradovců na konci 11. století a ve své původní středověké podobě se dochovalo dodnes. Větší část jeho architektonického bohatství pochází z této éry a z období Sadské dynastie (12. a 16. století). V dopoledních hodinách navštívíte historickou část města, včetně zhlédnutí exteriéru mešity Koutoubia, Saadské hrobky a velmi krásný palác Bahia. V odpoledních hodinách bude prohlídka pokračovat návštěvou typických "souks" (bazary) nabízejících širokou škálu místních výrobků, slavného náměstí Djeema El Fna s obchody s kořením, ořechy a jinými pochutinami. Večeře a nocleh v hotelu.

8. den: Marakéš – Agadir – Praha
Po snídani odjezd do Agadiru. Prohlídka města a přístavu, po prohlídce odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy.

Upozornění: Změna v programu vyhrazena. Minimální počet účastníků je 20 osob. Ubytování během okruhu ve 3* hotelech, stravování dle programu.Dále jsme chtěli klienty informovat o doporučeném spropitném během poznávacích zájezdů: Spropitné je v arabských zemích naprosto běžné a je považováno za samozřejmou součást poskytovaných služeb. Není neobvyklé, že ochota poskytnout spropitné se odrazí na kvalitě obdržených služeb. Samozřejmě je však rozhodnutí ohledně spropitného naprosto ve vašich rukou. I přesto si však dovolujeme vás informovat o výši doporučeného spropitného v průběhu vašeho poznávacího zájezdu. Velkolepá města - 140 MAD/osobu/celý okruh.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 7 nocí ve 3* hotelech s polopenzí, popsaný program s výjimkou fakultativních služeb, služby česky nebo slovensky hovořícího průvodce, transfery klimatizovaným autokarem, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 590 Kč/pobyt/dospělá osoba a 340 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu), fakultativní služby, místní pobytová taxa 20 EUR/osobu/pobyt (při 8denním pobytu), 40 EUR/osobu/pobyt (při pobytu nad 8 dní), splatná v hotovosti na místě. Spropitné.

Informace o letu
Odlet: 21. 10. 18:00
Návrat: 29. 10. 2:30
(časy letů jsou pouze orientační)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Exim tours a.s., IČ 45312974.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK