Vyhledávání zájezdu
Velká cesta Namibií - Namibie

Velká cesta Namibií

Namibie

, Hotel starstarstarVelká cesta Namibií

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Kdyby vám někdo říkal, že Namibie patří k nejkrásnějším zemím světa, věřte mu. Je to tak. Chcete-li strávit čas „daleko od hlučícího davu“ a vrátit se domů se spoustou rozmanitých a nezapomenutelných zážitků, jeďte do Namibie. Poznáte neobvyklou zemi s podmanivou přírodou a lidmi, zemi s mnoha unikáty a kontrasty, a vyperete si duši.

Namibie je země 11x větší než naše a přitom má 6x méně obyvatel. Hustota obyvatelstva Namibie patří k nejnižším na světě. Mnoho se o Namibii z denních zpráv nedozvídáme, protože je to země značně spořádaná a bezpečná – a tedy pro média nezajímavá. Zajímavá je její historie a příroda.

Jméno Namibie je nové - tato země jej nosí teprve od roku 1990, ovšem zato je odvozeno od nejstarší pouště na světě - nádherné a strhující pouště Namib, která se táhne na západě po celé její délce, při jejím celém pobřeží Atlantiku.

Další informace:

Namibie je typická Afrika, ale současně je to ojedinělá, zcela výjmečná krajina, kterou nikde jinde nenajdete! Pojeďte s námi na vzrušující, dobrodružné, velice pestré safari s objevováním zajímavých a atraktivních oblastí této nádherné země. Vezmeme Vás do samotné divoké přírody plné zvířat a predátorů, do úžasných krajin Damaralandu, k obyvatelům domorodých kmenů Damara a Himba. Zažijte jízdu terénním jeepem, výpravnou plavbu v Atlantickém oceánu na lodi Catamaran- pozorování delfínů, lachtanů a možná i kosatek.

Termíny i délku pobytů lze upravit.
Česky hovořícího průvodce budete mít po celou dobu pobytu.
Ubytování
Lodge - v Namíbii se neříká hotel, protože všechna ubytování ačkoli jsou vkusně a luxusně vybavená - sprcha, WC, bazén a mnohdy i klimatizace - respektují krásy přírody a zcela do této krajiny zapadají. Stravování - snídaně, za příplatek polopenze.
Zájezd zahrnuje
letecká přeprava Praha-Windhoek-Praha, 9x nocleh v lodge se snídaní, jízda terénním vozem 4x4 celou Namibií, česky hovořící průvodce během celého pobytu, odnos zavazadel v hotelech a na letištích
Zájezd nezahrnuje
spropitné ve výši 50Euro/1400,- Kč/ (povinný příplatek), polopenze (lze dokoupit za 740,- Kč/den), vstupy do NP ve výši 180Euro/5000,- Kč (povinný příplatek), víza do Namibie (vyřídí CK) 2.900,- Kč
Výlety
1.den, Sraz skupiny na letišti 2 hod. před odletem. Odlet do Windhoeku., 2.den, Přílet do Windhoeku, transfér z letiště do města, ubytování. Možnost odpolední prohlídky hlavního města Namibie - volný program, nocleh., 3.den, odjezd do NP Etosha přes město Okahandja, návštěva tržiště s možností zakoupit ceněné výrobky zručných domorodců. Možnost odpoledního pozorování volně žijících divokých zvířat v NP Etosha., 4.den, projížďka jedním z nejunikátnějších národních parků Afriky, pozorování volně žijících divokých zvířat, mezi nimiž nechybějí sloni, lvi, nosorožci, zebry, žirafy, hyeny atd., 5.den, odjezd do oblasti Damaraland., domova vzácného pouštního slona. Po cestě návštěva místní školy. Poté uskutečníme návštěvu vesnice kmene Himba., 6.den, stopování (sledování) vzácných divokých pouštních slonů v jeepu 4x4. Jedinečné dobrodružství, kdy budete od divokých slonů na vzdálenost pár metrů., 7.den, odjezd do Swakopmundu, přes Pobřeží koster (Skeleton Coast) - namíbijskou bránu pekel - nejnebezpečnější pobřeží světa. Následuje návštěva Cape Cross - největší lachtaní kolonie v Namibii. Odpolední prohlídka města Swakopmund., 8.den, výpravná plavba v zátoce Walvis Bay. Pozorování lachtanů, delfínů a kosatek z katamaránu. Na lodi bohaté pohoštění - čerstvé ústřice a víno., 9.den, odjezd přes oblasti Kuiseb Kaňon a Gaub Kaňon, do jednoho z nejpozoruhodnějších míst Namíbie - Sossusvlei (písečné duny)., 10. den, prohlídka písečných dun v Sossusvlei. Ranní, nebo odpolední. Měkké světlo a scenérie Sossusvlei platí mezi fotografy za zázrak, 11.den, odjezd do Windhoeku, transfér na letiště a odlet do Prahy., 12.den, přílet do Prahy., Upozorňujeme, že program může být kdykoli upraven naším průvodcem dle momentální situace!, V případě, že máte vlastní požadavek na trasu, není problém program upravit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.