Vyhledávání zájezdu
Transsibiřský Expres z Moskvy do Pekingu - Mongolsko

Transsibiřský Expres z Moskvy do Pekingu

Mongolsko

, starstarstarTranssibiřský Expres z Moskvy do Pekingu

Počet termínů:

30 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Stručný popis
Jedinečný zážitek na kultovní cestě po železnici z Moskvy přes Jekatěrinburk, Sibiř, Bajkalské jezero a Ulaanbaatar až do Pekingu.
Program

1. den (sobota): Praha – Moskva


Uvítání na letišti anglicky mluvícím delegátem, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. (Možnost 3hodinové prohlídky Mosky za 75 EUR.)


2. den: Moskva


Po snídani volný den, fakultativně možná prohlídka Kremlu a 2 katedrál – 4hodiny – (85 EUR) nebo Treťjakovské galerie (85 EUR). Večer přesun na nádraží, odjezd ve 21.25. Přenocování ve vlaku.


3. den: Přejezd vlakem


Celý den jízda Kazaní, přenocování ve vlaku.


4. den: Jekatěrinburg


Ve 4:30 h příjezd do Jekatěrinburgu, transfer do hotelu, volný den – fakultativně možná prohlídka města 3h – (42 EUR). Večer transfer na nádraží a odjezd ve 22:46 do Irkutsku.


5. den: Přejezd vlakem


Cesta vlakem přes Novosibirsk na Sibiř, přenocování ve vlaku.


6. den: Přejezd vlakem


Cesta pokračuje přes řeku Hynisej a Krasnojarsk, přenocování ve vlaku.


7. den: Irkutsk – Sibiř


V 10:45 h příjezd do Irkutsku na Sibiři. Transfer do Listvyanky – sibiřské vesnice na břehu Bajkalu. Přenocování v Izbě, tradičním dřevěném sibiřském hotelu. (Fakultativně možná prohlídka vesnice a ekologického bajkalského muzea – 6h 127 EUR.)


8. den: Listvyanka


Volný den – fakultativně možný výlet lodí na Bajkalu – 1,5h (83 EUR) nebo návštěva Taltsy etnografického muzea – 2h (82 EUR). Přencování v Izbě.


9. den: Listvyanka – Irkutsk


Volno – fakultativně možná prohlídka Irkutsku a etnografického muzea – 4h (77 EUR). Večer přesun na nádraží a ve 21.50 h odjezd.


10. den: Přejezd vlakem


Jízda vlakem z Irkutsku do Ulánbátaru.


11. den: Ulánbátar


V 6:10 hpříjezd do Ulánbátaru, transfer do Terelj národního parku, volno. Fakultativně prohlídka Ulánbátaru – 3h (66 EUR) nebo návštěva kláštera Manzushir a chráněné oblasti Bogd Khaan s obědem – 7h (112 EUR). Přenocování v jurtě.


12. den: Ulánbátar


Snídaně v jurtě, volný den. Fakultativně možnost navštívit NP Terelj s obědem v campu – 6h (119 EUR). Přenocování v jurtě.


13. den: Přejezd vlakem


Po snídani přesun na nádraží a v 7:15 h odjezd do Pekingu.


14. den: Peking


Ve 14:00 h příjezd do Pekingu, transfer do hotelu, ubytování a přenocování. Fakultativně možné organizované prohlídky města.


15. den: Peking


Po snídani transfer na letiště, odlet do ČR.

Upozornění pro klienty

možnost cesty v soukromém vlaku - ceny na vyžádání
možnost cesty v kupé jen pro 2 osoby - ceny na vyžádání
možnost pordloužení pobytu v Pekingu či celého programu v Číně
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha-Moskva, Peking-Praha vč. tax, vlakovou jízdenku Moskva – Jekatěrinburk – Baikal – Ulaan – Peking (2třída, 4 postele v kupé), transfery dle programu, ubytování s uvedenou stravou, anglicky hovořící průvodce na jednotlivých místech, asistenci partnerské CK, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
víza do všech zemí (zajistíme za 6.000,-/os.), stravu (kromě snídaní v hotelu), komplexní pojištění včetně pojištění storna

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.