Vyhledávání zájezdu
To nejlepší z Londýna - Velká Británie - Londýn

To nejlepší z Londýna

Velká Británie » Londýn

, Hotel starstarstarTo nejlepší z Londýna

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: To nejlepší z Londýna ve 4denním zájezdu s ubytováním, snídaní a trajektem v ceně
Pokoje
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji, Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, Cena za osobu ve tříůžkovém pokoji
Program
Den 1.

V dopoledních / odpoledních hodinách odjezd z ČR.


, Den 2.

Příjezd do francouzského přístavu Calais v brzkých ranních hodinách, plavba trajektem přes kanál La Manche do Londýna. Po příjezdu se přesuneme metrem do části Westminster – možnost jízdy na London Eye, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Downing Street a Horse Guard Parade. Nesmíme zapomenout na St. James Park a krásný Buckinghamský palác. Večer odjezd na ubytování.


, Den 3.

Po snídani odjezd do centra Londýna, začneme u Toweru, což je staletá pevnost a nyní místo, kde jsou uloženy královské korunovační klenoty, můžete se zde setkat s „Beefeatry“ strážci pevnosti nebo navštívit muzeum zbraní, dále máte možnost prohlédnout si zblízka symbol Londýna Tower Bridge, navštívit křižník HMS Belfast, pokračovat budeme v pěší prohlídce k Southwarské katedrále, kolem divadla Globe (místo, kde působil W. Shakespeare) ke katedrále sv. Pavla. Pěšky se dostaneme ke Covent Garden a centrum Londýna zakončíme na Trafalgar square. Odpoledne následuje plavba lodí po Temži z části Westminster až na Greenwich, kde budete mít možnost shlédnout loď Cutty Sark, The Old Royal Naval College, Maritime museum a národní observatoř, kudy prochází nultý poledník. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.


, Den 4.

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.