Vyhledávání zájezdu
To nejlepší z KwaZulu-Natal - Jihoafrická republika

To nejlepší z KwaZulu-Natal

Jihoafrická republika

, Program starstarstarTo nejlepší z KwaZulu-Natal

Počet termínů:

30 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Stručný popis
Prožijte to pravé africké dobrodružství v jihoafrické provinci KwaZulu-Natal - na tomto okruhu si užijete nekonečné procházky po subtropickém ráji Doplhin Coast, uděláte si trek do Dračích hor, zažijete pravé africké safari na 4x4 a závěrem poznáte "ruch" afrického velkoměsta - Durbanu.
Program
1.den: Praha - Durban

Dopoledne odlet směr JAR - Durban.


2. den: Durban – Zimbali Lodge (20 km)

Po příletu si vyzvednete pronajaté auto a přemístíte se do Zimbali – Zulu. Tento subtropický ráj se nachází v Zimbali Coastal Resort na jižním pobřeží KwaZulu-Natal. Uchvátí vás bohata vegetace, květinové zahrady a božský výhled na Indický oceán. Pokud nebudete po letu příliš unaveni, můžete se pustit do objevování této rezervace.


Ubytování: Fairmont Zimbali Lodge, se snídaní.


3. den: Zimbali Lodge


Tento den buď můžete věnovat relaxu v subtropickém ráji, případně si můžete udělat příjemný výlet do nedaleké Umhlangy, což je městečko s jedním z nejkrásnějších pobřeží na světě. Projděte se po kouzelném pobřeží s obřími balvany, zastavte se u fotogenického majáku a zakončete den v jedné z přímořských restaurací s výhledem na oceán.


Ubytování: Fairmont Zimbali Lodge, se snídaní.


4. den: Zimbali Lodge – Drakensberg (cca 260 km)

Tento den navštívíte světové dědictví UNESCO – Dračí hory. Toto pohoři, ohraničené Lesothem a Svazijskem je nejvyšší v jižné Africe. Udělejte si túru po některé z turistických stezek dle Vašich možností.


Ubytování: Gooderson Monks Cowl hotel, se snídaní.


5. den: Drakensberg

Tento den věnujete objevování Dračích hor. Možnost připlatit si denní trek na místě s průvodcem, nebo vyrazit do hor na vlastní pěst.


Ubytování: Gooderson Monks Cowl hotel, se snídaní.


6. den: Drakensberg – Nambiti Game Reserve (100 km)

Dopoledne se přesunete do Nambiti Game Reserve, do jediné rezervace v okolí s velkou pětkou. V současné době zde můžete potkat přes 40 druhů zvířat vč. žiraf, hrochů, geparda, hyen, impal či zeber. Auto necháte na hlídaném parkovišti a poté Vás ranger zaveze do Vašeho resortu přímo uprostřed bushe. V rámci rezervace je povoleno pohybovat se na 4x4 pouze s rangerem. Odpoledne Vás čeká safari s průvodcem a následnou pauzou a občestvením v buši. Večer Vás čeká typická africká večeře.


Ubytování: Lodge - Nambiti Game Reserve, plná penze.


7. den: Nambiti Game Reserve

Hned po ránu vyrazíte na safari, kde si užijete ranní kávu při východu slunce. Následně návrat do resortu, brunch, možnost využít některou z nabízených wellness procedur, případně si jen užít odpoledne u bazénu s pozorováním všudypřítomné divoké zvěře. Po obědě opět projížďka s průvodcem na safari. Den zakončíte výtečnou večeří.


Ubytování: Lodge - Nambiti Game Reserve, plná penze.


8. den: Nambiti Game Reserve – Durban (250 km)

Ráno absolvujete Vaši poslední vyjížďku na safari a poté se již přesunete do jednoho z největších měst JAR – Durbanu. Po příjezdu si můžete užít odpoledne na dlouhých písečných plážích či procházkou po místních trzích.


Ubytování: Waterfront Hotel & Spa, snídaně.


9. den: Durban

Tento den věnujete objevování Durbanu, můžete navštívit Ushaka Marine World, Sapphire Coast, některé z nákupních středisek či se jen můžete potulovat po městě.


Ubytování: Waterfront Hotel & Spa, snídaně.


10. den: Durban – Praha


Užijte si Váš poslední den v Africe, odpoledne Vás čeká přesun na letiště, vrácení vozu a následný odlet zpět do Prahy.


11. den: Praha

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.