Vyhledávání zájezdu
The Regent Chalet - Thajsko - Hua Hin

The Regent Chalet

Thajsko » Hua Hin

, Hotel starstarstarThe Regent Chalet

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Hua Hin - transparent 29°C
Zítra Počasí v Hua Hin - transparent 26 - 31°C
20.3. Počasí v Hua Hin - transparent 26 - 31°C
21.3. Počasí v Hua Hin - transparent 26 - 29°C


Ubytování
Pokoje v bungalovech jsou postaveny v typickém thajském stylu. Mají sprchu, klimatizaci, telefon, satelitní TV, mini bar za poplatek stejně jako terasu s výhledem do zahrady.
Poloha
Klidné středisko s bungalovy leží přímo na krásné písečné pláži. V bezprostřední blízkosti se nacházejí nákupní možnosti a typické thajské restaurace. Do Cha Am je vzdáleno asi 7 km a Hua Hin asi 20 km. Přepravní čas od letiště Bangkok zabere 2,5 až tři hodiny.
Vybavení a služby
Útulné středisko leží ve velké zahradě s bujnou, tropickou vegetací. Bungalovy mají celkem 161 pokojů a jsou rozděleny mezi lobby a pláž. Srdcem střediska je sladkovodní bazén se sluneční terasu, bar u bazénu a integrovaný dětský bazén. Lehátka,slunečníky a ručníky jsou u bazénu součástí ceny. Přímo vedle malého, veřejného lobby s recepcí a trezory je malý internetový koutek a posezení. Také se zde nachází thajská restaurace a la carte s výhledem na zahradu a bazén. Přímo na pláži leží další a la carte restaurace s thajskými a mezinárodními pokrmy, odkud je nádherný výhled na moře.
Sport a zábava
Zdarma: petangue. Za poplatek: půjčovna jízdních kol, 18 jamkové hřiště na golf v Hua Hin, masáže a vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
Letenku včetně tax, ubytování, transfery, stravování, pobytové taxy.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...