Vyhledávání zájezdu
Prodloužený víkend v Helsinkách - Finsko

Prodloužený víkend v Helsinkách

Finsko

, Hotel starstarstarProdloužený víkend v Helsinkách

Počet termínů:

32 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Popis
Využijte rozmanitostí kulturních Helsinek
Ubytování
V našich zájezdech využíváme hotely dle aktuální dostupnosti a ceny. Mezi nejčastěji užívané hotely patří:

Hotel Arthur *** http://www.hotelarthur.fi/

•hotel se 182 pokoji je vhodný pro nenáročné klienty k poznání města. Nachází se v centru města blízko hlavního vlakového nádraží a autobusové zastávky.

Scandic Hotel Grand Marina **** http://www.scandichotels.com/Hotels/Finland/Helsinki/Scandic-Grand-Marina/#.Vlb1AdLRbs0

•hotel se 462 pokoji zařízených ve skandinávském stylu je vybaveno telefonem, TV s LCD obrazovkou, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. Hotel je přestavěný z původně staré budovy skladiště je situován u moře poblíž terminálů trajektů v jedné z nejvýznamnějších helsinských čtvrtí Katajanokka. Katajanokka je ostrov oddělený od centra Helsinek pouze úzkým kanálem. Centrum města je vzdálené 1 km, mezinárodní letiště 20 km.

Rádi vám zpracujeme nabídku na vámi zvolený termín. Pokud si budete přát vyšší kategorii hotelu, neváhejte svůj požadavek zmínit.
Poloha
Toužíte-li po oddychu a netradičním výletu, zaleťte si na pár dní do Helsinek. Ve finské metropoli budete pociťovat blízkost moře, jež se protíná do každodenního života jejích obyvatel. Objevte netradiční architekturu modernismu, funkcionalismu a půvabných secesních budov. Finsko je rovněž zemí designu, spjatého s módou, vybavením domu či řešením městské architektury. Co se týká nákupů, kromě typických moderních nákupních center, neopomeňte tradiční tržiště ať už s běžným zbožím, suvenýry či místními kulinářskými pochoutkami. Během procházek městem si odpočiňte v některé z kaváren, a jelikož jsou Finové největší konzumenti kávy na světě, je opravdu z čeho vybírat! Protože jste ve Finsku, vaše relaxace by nebyla kompletní bez návštěvy sauny…

V Helsinkách se neustále něco děje… návštěvu zimních Helsinek můžete spojit s běžkováním či bruslením na zamrzlých plochách. V létě, kdy jsou v Helsinkách dlouhé dny se koná velké množství pouličních slavností a festivalů

Abychom zachovali jedinečnost Helsinek i v naší nabídce, připravili jsme pro Vás ubytování nedaleko centra města v hotelu s unikátní architekturou. Samozřejmě na přání zajistíme ubytováni i v jiné lokalitě či pokud bude na vámi vybraný termín speciální cenová nabídka na jiné hotely, nabídneme vám i další atraktivní ubytovací kapacity. Tak neváhejte a obraťte se na nás s vaším požadavkem ve Finsku.

Scandic Hotel Grand Marina

hotel přestavěný z původně staré budově skladiště je situován u moře poblíž terminálů trajektů v jedné z nejvýznamnějších helsinských čtvrtí Katajanokka. Katajanokka je ostrov oddělený od centra Helsinek pouze úzkým kanálem. Centrum města je vzdálené 1 km, mezinárodní letiště 20 km. V dosahu pěší chůze najdete množství restaurací, barů a nákupních možností, stejně tak i pamětihodnosti. Již na ostrově Katajanokka se nachází Uspenská katedrála či hotel přestavěný z bývalého vězení. Další zajímavosti v nedalekém centru města
Stravování
snídaně formou bufetu
Ubytování
V našich zájezdech využíváme hotely dle aktuální dostupnosti a ceny. Mezi nejčastěji užívané hotely patří:Hotel Arthur *** http://www.hotelarthur.fi/•hotel se 182 pokoji je vhodný pro nenáročné klienty k poznání města. Nachází se v centru města blízko hlavního vlakového nádraží a autobusové zastávky.Scandic Hotel Grand Marina **** http://www.scandichotels.com/Hotels/Finland/Helsinki/Scandic-Grand-Marina/#.Vlb1AdLRbs0•hotel se 462 pokoji zařízených ve skandinávském stylu je vybaveno telefonem, TV s LCD obrazovkou, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. Hotel je přestavěný z původně staré budovy skladiště je situován u moře poblíž terminálů trajektů v jedné z nejvýznamnějších helsinských čtvrtí Katajanokka. Katajanokka je ostrov oddělený od centra Helsinek pouze úzkým kanálem. Centrum města je vzdálené 1 km, mezinárodní letiště 20 km.Rádi vám zpracujeme nabídku na vámi zvolený termín. Pokud si budete přát vyšší kategorii hotelu, neváhejte svůj požadavek zmínit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.