Vyhledávání zájezdu
Potápění na Palau -

Potápění na Palau

, starstarstarPotápění na Palau

Počet termínů:

30 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Stručný popis
Pojeďte se s námi podívat tam, kde končí duha! Pobytově/potápěčský zájezd na exotické Palau, kde jsou nejlepší podmínky pro šnorchlování a potápění na světě! Zaplavte si v jezeře plném barvených neškodných medúz, vydejte se na rybolov, ochutnejte místní speciality a relaxujte na bělostných plážích.
Program

Republika Palau


Jeden z nejmladších států světa – založena 1994, ležící v Tichém oceánu. Hlavním městem je Koror, kde je také mezinárodní letiště. Tato země se sestává z 26 ostrovů a asi 300 ostrůvků. Své poloze souostroví vděčí za jedno z nejpříznivějších tropických podnebí na světě. Příjemné teploty a lehký mořský vánek jsou zde po celý rok.


Palau je rájem rybářů, potápěčů, kajakářů, šnorchlistů a vůbec všech cestovatelů. Podmořská fauna a flora díky místním podmínkám nemá ve světě konkurenci. Můžete si zde zaplavat s delfíny nebo v jezeře plném nežahavých medúz. Můžete objíždět ostrovy a jeskynní pobřeží na kajaku, šnorchlovat, potápět se, lovit ryby na volném moři, procházet se děštnými pralesy, projet se na kole třeba k vrakům letadel a tanků z II. světové války, zchladit se pod vodopády, udělat si piknik u řeky nebo ochutnat místní speciality v restauraci.


Naše nabídka


- spojuje ubytování na 7 nocí s 5denním potápěním. V ceně je také plavání v jezeře plném medúz a potápění v jeskyni Chandelier Cave.


Hotely v nabídce jsou od nejlevnějších motelů po luxusní resorty, uvedená cena je za nejlevnější ubytování.
Možnost prodloužení pobytu v místě nebo o pobyt v Taipei nebo Tokiu (dle letenky).
Vzhledem k velké variabilitě cen letenek doporučujeme včasnou rezervaci (6-4 měsíce dopředu).

Cena zahrnuje
zpáteční leteckou dopravu, 7xubytování ve vybraném hotelu s uvedenou stravou, 5 dní potápění včetně potápění v Chandelier Cave, výlet se šnorchlováním k jezeru medúz, oběd a občerstvení během potápění, transfer letiště – ubytování – letiště, průvodce, závaží a láhve, asistenci partnerské CK
Cena nezahrnuje
50 USD za povolení ke vstupu (platí se na letišti), potápěčská výbava, speciální pojištění pro potápěče, komplexní pojištění léčebných výloh včetně pojištění storna

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.