Vyhledávání zájezdu
Podzimní Vancouver Island - Kanada

Podzimní Vancouver Island

Kanada

, Program starstarstarPodzimní Vancouver Island

Počet termínů:

30 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Stručný popis
Vaše týdenní cesta bude začínat i končit v metropoli západní Kanady Vancouver, během Vašeho putování navštívíte také deštný prales, překrásnou metropoli Victoria a perlu světového zahradnictví Butchard Garden. Zájezd končí prohlídkou zajímavostí samotného Vancouveru.
Program

1. den: Praha - Vancouver


Odlet z Prahy. Po příletu převzetí pronajatého vozu na letišti a přeprava do hotelu. Nocleh. Toto krásné město na pobřeží Pacifiku nabízí spoustu zajímavých míst k prohlídce: např. Stanley Park, Gastown nebo Čínskou čtvrť.


2. den: Vancouver – Nanaimo – Parksville (cca 120 km, 3 hodiny i s trajektem)


Přejezd trajektem z Vancouveru do Nanaima a následný přejezd do Parksville.


3. den: Parksville - Pacific Rim NP – Tofino (cca 170 km, 2,5 hodiny)


Cestou z Parksville do Tofina se zastavte v Coombs, které je známé díky svému farmářskému trhu. Příjezd do národního parku Pacific Rim, kde se můžete projít původními pralesy a obdivovat dlouhé pláže.


4. den: Tofino – Ucluelet (cca 40 km, 1 hodina)


Prohlídka dalších zajímavostí národního parku a přejezd do městečka Ucluelet.


5. den: Ucluelet – Butchard Gardens - Victoria (cca 300 km, 4 hodiny)


Vaše cesta pokračuje z Tofina zpátky směrem ke Coombs a k východnímu pobřeží ostrova; poté vede přes Nanaimo a Duncan na jih. Cestou můžete navštívit perslu světového zahradnictví - Burchard Gardem. Victoria přivítá své návštěvníky uvolněnou atmosférou a množstvím útulných kaváren a čajoven, unikátních muzeí a historických budov, které společně utváří kouzlo toto hlavního města státu Britská Kolumbie.


6. den: Victoria – Vancouver (cca 112km, 3 hodiny)


Cesta trajektem přes úžinu Strait of Georgia na pevninu jižně od Vancouveru trvá asi 2 hodiny. Je zde tedy dostatek času k naplánování zbytku odpoledne v této metropoli podle libosti. Doporučujeme např. lodní výlet za pozorováním velryb.


7. den: Vancouver - Praha


Po ránu si užijte poslední procházku po Vancouveru a poté Vás čeká přesun na letiště.


8. den: Praha

Cena zahrnuje
zpáteční letenka Praha-Vancouver, 6x ubytování v uvedených 2-4* hotelech, pronájem vozu kategorie viz. výše včetně komplexního pojištění bez spoluúčasti, sestavení trasy, informace, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
mýtné poplatky, benzín a poplatky za parkování, navigaci, vstupné a další osobní výdaje, poplatky za řidiče pod 25 let, pojištění léčebných výloh a pojištění storna zájezdu

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.