Vyhledávání zájezdu
Po památkách Londýna s návštěvou ateliérů Harryho Pottera - Velká Británie - Londýn

Po památkách Londýna s návštěvou ateliérů Harryho Pottera

Velká Británie » Londýn

, Hotel starstarstarPo památkách Londýna s návštěvou ateliérů Harryho Pottera

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis

Londýn, skoro devíti milionové město u řeky Temže, není proslavené jenom množstvím svých památek, jakými jsou například Tower Bridge, Buckinghamský palác nebo Big Ben se známým zvonem. Turisté se sem sjíždějí, aby stanuli na nultém poledníku, nebo se svezli ve známých dvoupodlažních červených autobusech. Jeden den je rozhodně nedostačující k návštěvě této metropole. Obzvlášť pokud chcete navštívit londkýnské filmové ateliéry, kde se natáčel Harry Potter.

Pokoje
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji, Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, Cena za osobu ve tříůžkovém pokoji
Program
Den 1.

V dopoledních / odpoledních hodinách odjezd z ČR.


, Den 2.

S východem sluníčka přijedeme do francouzského přístavu Calais a čeká nás plavba ranním trajektem před kanál La Manche až do Londýna. V hlavním městě Velké Británie zamíříme do části Westminster. Tady bude prostor se svézt a pokochat výhledy na město z výšky kola London Eye. Dále spatříme Budovu Parlamentu se zvonem Big Benem. Pěšky se projdeme po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda. Samozřejmě nezapomene prozkoumat ani St. James Park a královský Buckinghamský palác.Odpoledne vás bude čekat návštěva ateliérů Harry Pottera. Na prohlídku bude dostatek volného času.Večer nás čeká přejezd na ubytování.


, Den 3.

Po snídaní v hotelu se opět vydáme prozkoumávat krásy Londýna, vždyť jeden den k jeho poznání je žalostně málo. Dnešní procházku začneme u Toweru, což je staletá pevnost a aktuálně místo, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit jde i muzeum zbraní. Je to jen na vás. Určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna Tower Bridge. Tady je zakotvený i známý křižník HMS Belfast. Společně budeme pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále.Po cestě mineme divadlo Globe, kde mimo jiné působil i Shakespeare. Dojdeme ke katedrále sv. Pavla. Po svých se projedeme až ke Covent Garden a výlet zakončíme na Trafalgar square. Odpoledne bude odpočinkovější. Nasedneme na loď a projedeme se po Temži z části Westminster až k Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Ale k vidění je toho tady mnohem více. Mrknout se jde na loď Cutty Sark nebo do Námořního muzea. Večer zamíříme zpátky domů do ČR.


, Den 4.

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.