Vyhledávání zájezdu
Plavba na pevnost Königstein - Německo

Plavba na pevnost Königstein

Německo

Plavby po Labi,Plavba na pevnost Königstein

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Hlavní body programu
Časově nenáročná plavba z Děčína nebo ze Hřenska na největší skalní pevnost v Evropě – majestátní hrad Königstein. Výlet je ideální i pro rodiny s dětmi. Z přístavu se na pevnost můžete vydat pěšky nebo zde jezdí turistický autobus (cca 3,50 EUR). Pevnost se nachází na stolové hoře 247 m nad hladinou Labe a z hradeb se nabízejí nádherné výhledy na labský kaňon i na okolní stolové hory a skalní města. Prohlídka pevnosti je individuální a doporučujeme nevynechat například návštěvu pokladnice, cisterny, proviantní skladu, kasáren a dalších expozic. Vstupné do pevnosti: cca 8,- EUR/dospělá osoba. Lze využít zvýhodněné rodinné vstupné. Více na www.festung-koenigstein.de.Během plavby je možné na palubě zakoupit oběd nebo večeři za 100,- Kč/osoba.
1. den
Orientační časový itinerář zájezdu: 09:00 hod - vyplutí z Děčína, 10:00 hod – zastávka ve Hřensku, 11:45 hod - zakotvení v Königsteinu, 15:30 hod – odplutí z Königsteinu, 17:00 hod – zastávka ve Hřensku, 18:30 hod – návrat do Děčína
Poznámka
Uvedené časy plavby jsou orientační a jsou závislé na plavebních podmínkách, hustotě lodní dopravy a počasí. V případě nepříznivých podmínek stavu vodní hladiny může být plavba nebo její část zrušena nebo nahrazena autobusovou dopravou.
Stravování
Během plavby je možné na palubě lodi zakoupit oběd za cca 100,- Kč
Doprava
Loď M/S Poseidon, M/S Porta Bohemica nebo M/S Bohemia DC
Nástupní místa
Děčín - místo vyplutí je z přístaviště pod starým mostem v Děčíně - Labská ulice - parkoviště po knihovnou
Cestovní pojištění
Cestovní pojištění NENÍ zahrnuto v ceně tohoto zájezdu. Doporučujeme dokoupení pojištění léčebných výloh za 50,- Kč/osoba.
Cena zahrnuje
Plavbu do Königsteinu a zpět, průvodce na lodi.
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, vstupné do Königsteinu a transfer z přístavu do pevnosti a zpět.
Nepovinné příplatky
50,- Kč/osoba - pojištění léčebných výloh
Doporučené kapesné
cca 15,- EUR
Orientační ceny vstupů
vstupné do Königsteinu: cca 8,- EUR/dospělá osobacca 3,50 EUR/osoba - turistický autobus z přístaviště na pevnost (jedním směrem)

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.