Vyhledávání zájezdu
Petrohrad s možností prodloužení o sněžné safari - Rusko

Petrohrad s možností prodloužení o sněžné safari

Rusko

, starstarstarPetrohrad s možností prodloužení o sněžné safari

Počet termínů:

30 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Stručný popis
3denní poznávací zájezd do Petrohradu s možností prodloužení o safari na sněžném skútru na ostrově Kizhi. Jedinečný zážitek!
Program

1. den: Praha - Petrohrad

Přílet ve večerních hodinách, uvítání na letišti. Transfer do hotelu, ubytování, přenocování.

2. den: Pevnost Petra a Pavla, Aurora, Katedrála sv. Izáka, Něvský prospekt, Ermitáž

Po snídani začátek celodenní prohlídky města (10-18h).

Návštěva Vassilievského ostrova s pevností Petra a Pavla, domova několika muzeí o pohnuté historii města, katedrála, hřbitov, mauzoleum. Ermitáž – v Petrohradu je jedno z největších a nejznámějších muzeí v Rusku i v celém světě. Jeho sbírky, které čítají okolo 3 miliónů položek, jsou uloženy v šesti budovách na břehu řeky Něvy; nejznámější z nich je Zimní palác. Ve svých sbírkách má přes 3miliony uměleckých děl včetně Da Vinciho, Raphaela, Degase, Cezanna, Renoira, Matisse, Van Gogha a dalších.

3. den: Puškin a Pavlovo předměstí – paláce a parky na seznamu UNESCO

Po snídani návštěva residence Pavla I. a jednoho z největších anglických parků Evropy; Carské Selo – bylo letní rezidencí ruských carů od 18. století až do Ruské revoluce; Jekatěrinský letní palác s legendární Jantarovou komnatou. Večer transfer na letiště a odlet.

Prodloužení o 2denní safari na sněžném skútru na ostrově Kizhi (UNESCO):

1 osoba na skútru 22.000,-/os.

2 osoby na skútru 18.000,-/os.

Tento výlet do Kizhi je nejpopulárnější sněžné safari v Karelii. Jízda na sněžném skútru po romanticky zasněžené krajině s tradiční dřevěnou architekturou Kizhi je naprosto nezapomenutelným zážitkem. Skupina je vedena zkušeným instruktorem po vyznačených trasách, řízení zvládne i začátečník. Přenocování je v novém turistickém středisku, kde na vás čeká horká sauna. Vzpomínku na tento výlet si ponesete v srdci do konce života.

1. den (pátek): Odjezd z Petrohradu

Odjezdy každý pátek vlakem N 652 ve 22h a noční přejezd do Petrozavodsku.

2. den (sobota): Petrozavodsk-Kedrozero-Pegrema-Yujniy Dvor-Lipovitsy-Kizhi

V 06.50 příjezd do Petrozavodsku, transfer do vesnice Kedrozero (90km), snídaně. Vyzvednutí výstroje a sněžného skútru, zkouška řízení, poté přejezd po trase Kedrozero-Pegrema_Yujniy Dvor-Lipovitsy-Kizhi (80km). Po cesě zastávka na horký čaj a občerstvení. Exkurze s průvodcem po ostrově Kizhi – jednom z nejstarších historických, architektonických a entografických muzeí v Keralii. Ubytování v turistickém kempu situovaném na ostrově Big Klimetsky na jezeře Onego. Večeře o 3 chodech. Sauna.

3. den (neděle): Sennaya-Guba-Yujniy Dvor-Pegrema-Kedrozero-Petrozavodsk

Po snídani trasa Sennaya-Guba-Yujniy Dvor-Pegrema-Kedrozero (80km). Po cestě horký čaj a občerstvení. Transfer do Petrozavodsku, večeře o 3 chodech. Ve 22.50 odjezd do Petrohradu.

4. den: Příjezd do Petrohradu

Ráno v 7h příjezd do Petrohradu.

Upozornění pro klienty


Cena zahrnuje
leteckou dopravu, letištní a palivové příplatky, transfer letiště – ubytování – letiště, ubytování se snídaní v hotelu Palantin, doprava dle programu, vstupy do muzeí, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vízum (2.000,-), strava neuvedená v programu, spropitné a místní poplatky, pojištění léčebných výloh, komplexní pojištění včetně pojištění storna, průvodce

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.