Vyhledávání zájezdu
Penzion Aksa - Černá Hora - Ulcinjská riviéra

Penzion Aksa

Černá Hora » Ulcinjská riviéra

, starstarstar

FM


Penzion Aksa

Počet termínů:

14 termínů / 0 Last minute / 14 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Ubytování
Ubytování v pokojích pro 2-4 osoby. Vždy 2-3 pevná lůžka a možnost 1-2 přistýlek. Každý pokoj má vlastní soc. zařízení, balkon, lednici, rychlovarnou konvici, klimatizaci a Wi-Fi.
Poloha
Nachází se v klidnější části Ulcinje přibližně 150 metrů od písečné pláže.
Letovisko
Pouhých 16 km od hranic s Albánií se nachází oblíbené letovisko Ulcinj. Nynější Ulcinj je jedním z největších turistických center Černé Hory a to především díky 13 km dlouhé písčité pláži pokryté tmavým pískem s blahodárnými léčebnými účinky, což láká do Ulcinje tisíce turistů.
Vybavení objektu
Restaurace v přízemí domu.
Stravování
V ceně ubytování jsou zahrnuty snídaně. Mimo sezónu možnost ubytování bez stravy. Dokoupení obědů nebo večeří za příplatek..
Pláž
Nádherná písčitá pláž je vzdálena pouhých 150 m od vily. 13 dlouhá pláž pokrytá tím nejjemnějším pískem je díky velmi pozvolnému vstupu do moře vhodná pro rodiny s dětmi.
Parkování
Zajištěno přímo u domu.
Výlety
Možnost dokoupení výletů na místě.
Doporučení
Vzhledem k ideálním podmínkám, které pláž v Ulcinji poskytuje a nízkým cenám, můžeme Penzion Aksa doporučit všem věkovým generacím - rodinám s dětmi, aktivním sportovcům, seniorům i osobám s nemocemi pohybového ústrojí.
Upozornění
Ceny jsou platné při plném obsazení pokoje.
/penzion-aksa/
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x snídaně, asistence delegáta (na telefonu), Pojištění CK proti úpadku, Pobytové taxy, Klimatizaci, Wi-Fi, Spotřebu el. energie a vody, Závěrečný úklid
Cena nezahrnuje
Autobusovou dopravu (na vyžádání), Stravování (obědy, večeře - možno přikoupit), Příplatek 500,- Kč / pokoj s výhledem na moře, Cestovní pojištění (možno přikoupit)
Dítě do 3 let
zdarma
Dítě do 12-ti let na 3. a 4. lůžku
sleva 20%
Novomanželská
sleva 5%
Seniorská
sleva 5%
Sport
Ideální podmínky pro vodní sporty, potápění i sportovní rybolov.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...