Vyhledávání zájezdu
OK Hotel - Lotyšsko

OK Hotel

Lotyšsko

, Hotel starstarstarOK Hotel

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
OK Hotel je jedním z nejatraktivnějších rodinných hotelu ve městě Riga. Díky skvělé poloze a přátelskému personálu je hotel opravdu oblíbený.
Ubytování
Hotel nabízí prostorné a komfortně zařízené pokoje, které byly renovovány v roce 2016 tak, aby vyhovovaly nejnovějším standardům pohodlí. V pokoji je Vám k dispozici pohodlná postel, křeslo, pracovní stolek, TV a soukromá koupelna s toaletou. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení zdarma v celém hotelu.
Poloha
OK Hotel se nachází v moderní a klidnější části Rigy. Hotel je obklopen nejen zelenými parky, ale také kavárnami a restauracemi, které navštěvují nejen turisté, ale i místní.
Vzdálenosti
Poloha hotelu je ideálním výchozím bodem pro návštěvníky Rigy. V blízkosti hotelu se nachází například Národní knihovna, Opera nebo město Jurmala, které byste neměli opomenout navštívit. Nedaleko se nachází také mezinárodní letiště v Rize.
Vybavení a služby
V hotelu je Vám k dispozici 24h recepce, expresní přihlášení/odhlášení, denní pokojová služba a bezplatné parkoviště. Ochotný personál Vám rád poradí s výměnou peněz nebo plánováním výletu do okolí hotelu. Vychutnat si oběd, večeři nebo dobrou kávu můžete v OK Hotel Café. Snídaně je podávána ve formě bufetu. Hotel nabízí také relaxační služby v podobě masáží, které uvolní nejen Vaše tělo, ale také mysl.
Tip
Pobyt v OK Hotelu patří k nabídkám „SE VŠÍM KOMFORTEM“. Hotel Vám nabídne komfortní ubytování a skvělé služby za přijatelnou cenu.
Stravování
Snídaně
Doprava
Letecky z Prahy
Cena zahrnuje
Zpáteční letenka Praha-Riga-Praha včetně letištních tax, 3 dny/2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění (možnost dokoupení od EVR), služby delegáta, transfery a odbavené zavazadlo

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.