Vyhledávání zájezdu
Myanmar - to nejlepší - Myanmar

Myanmar - to nejlepší

Myanmar

, Hotel starstarstarMyanmar - to nejlepší

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: MYANMAR - TO NEJLEPŠÍ 10 DNÍ / 9 NOCÍ
Popis
MYANMAR - TO NEJLEPŠÍ 10 DNÍ / 9 NOCÍ - OKRUH S MÍSTNÍM PRŮVODCEM
Ubytování
Dvojlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, hotely 3*.
Na vyžádání hotely 4* nebo 5*.
Stravování
Snídaně.
Program
1.den: PŘÍLET YANGON
Přílet do Myanmaru, uvítání a transfer do hotelu.
První prohlídka města Yangon, největšího města země: Mahanbandola Road; Pansodan Street; budova nejvyššího soudu, sídlo kanceláří vodních dopravců; Strand Road; Sule Pagoda Road; Pagoda Sule – symbol města; synagoga MosehYeshua; tržiště TheingyiZei; nejbarevnější hinduistický chrám Sri Kali...
Nocleh v hotelu.

2.den: YANGON (snídaně)
Po snídani odjezd do přístavu, nalodění na místní dvoupatrový trajekt, plující přes řeku Yangon do kouzelného města Dhala. Po vylodění pojedeme po okolí tradiční trishaw – rikšou: pestré tržiště, buddhistické chrámy, vesnické usedlosti – spousta možností setkání s místními obyvateli. Návrat po řece do Yangon.
Odpoledne návštěva pagody Kyaukhtatgyi; zastávka u Královského jezera v parku Kandawgyi. Den zakončíme u světoznámé zlaté Shwedagon pagody.
Po setmění návštěva čínské čtvrti a barevného, provoněného čínského chrámu Khen Hock Keong a pestrého tržiště.
Nocleh v hotelu.

3. den: YANGON - BAGAN (snídaně)
Snídaně; odjezd na letiště a místní let do města Bagan. Bagan je známý jako jedno z míst v Asii s neúžasnější architekturou. Nejprve vystoupáme na vyvýšený chrám, odkud je jedinečný výhled na planiny a návštěvník si tak může udělat obrázek o počtu chrámů a stavebních stylech; návštěva některých chrámů vč. známého chrámu Ananda; návštěva dílny s výrobou dřevěných výrobků.
V přístavu nalodění na soukromou loďku, plavba po řece Irrawaddy až do západu slunce, s výhledy na malé vesničky, rybáře, místní loďky, buddhistické chrámy.
Návrat na pevninu a nocleh v hotelu.

4. den: BAGAN (snídaně)
Snídaně a den ve starobylém městě: tržiště Nyaung Oo, kde se prodávají čerstvé místní produkty; Staré město – pagoda Shwezigon; dále prašnými cestami, ve stínu stromů, kolem chrámů a klášterů, do malé vesničky; dále pak na vozíku taženém koňmi, kolem chrámů Dhammayangyi a Sulamani. Sledování západu slunce z terasy chrámu.
Návrat do města, nocleh v hotelu.
Variantou je dopolední let horkovzdušným balónem nad městem (pouze od října/listopadu do března).

5. den: BAGAN – MANDALAY (snídaně)
Po snídani přelet do Mandalay, druhého největšího města země a jednoho ze starobylých královských měst, postaveného na březích Irrawaddy. První prohlídka města: Kyauktawgyi Pagoda; Kuthodaw Pagoda; klášter Shwenandaw.
Transfer do hotelu; odpoledne: Mahamuni Pagoda; možná návštěva některé místní dílny, např. dílny, kde se vyrábí zlaté lístky, nebo tapiserie, řezbářství, s výrobou marionet. Následně odjezd do Amarapura, předposledního královského města: klášter Mahagandayon; týkový most U Bein z roku 1782 přes jezero Taungthaman, který měří celkem 1,2 km a je údajně nejdelším dřevěným mostem na světě.
Nocleh v hotelu.

6. den: MANDALAY- SAGAING - AVA - MANDALAY (snídaně)
Snídaně. Ráno návštěva tržiště, kde se prodávají čerstvé místní produkty nebo místní trepky. Následně do Sagaing, města se 600 pagodami a kláštery, téměř stovkou svatyní a třemi tisíci mnichů. Návštěva několika pagod a méně turisty navštěvovaného tržiště. Dále do malé hrnčířské vesnčky, návštěva dílny.
Cestou zpět zastávka ve vesnici KanDaw, kde všechny rodiny vyrábějí místní tradiční oděv longyis. Navštívíme jednu rodinu, kde nám rovněž nabídnou čaj. (od května do září je návštěva vesnice podmíněna počasím!)
Trajektem přes řeku a dále vozem taženým koňmi do města Ava, hlavního města od 14. do 18. Stol.: dřevěný klášter Bagaya; hlídková věž Nanmyint. Návrat zpět přes řeku k autu a do Mandalay.
Nocleh v hotelu.

7. den: MANDALAY - HEHO - PINDAYA (snídaně)
Snídaně; odlet do města Heho v centru státu Shan; transfer (59 km, cca 2 hodiny) do Pindaya. Místo je těžko dostupné, vedou sem přes okolní hory klikaté úzké cesty, ale odměnou jsou nezapomenutelné výhledy na kopcovitou krajinu s poli a farmami a také svěží horský vzduch. Po příjezdu do města návštěva místního tržiště; obchodu, který proslul výrobou salátu z místních čajových lístků; ubytování v hotelu.
Odpoledne návštěva blízké vesnice, kde strávíme čas s místní rodinou, pěstující čaj – seznámení s pěstováním, zpracováním a použitím čaje na salát a další delikatesy. Pozdě odpoledne prohlídka jeskyní s tisíci malbami Buddhy, kam se dostaneme přes pagodu Shwe U Min.
Nocleh v hotelu.

8. den: PINDAYA – INLE LAKE (snídaně)
Snídaně. Odjezd do vesnice Nyaung Shwe na březích jezera Inle; cestou možná zastávka na tržišti v Aung Ban.
Po příjezdu do Nyaung Shwe orientační prohlídka; nalodění na motorovou loď a plavba po jezeře, jedinečné výhledy na okolní vegetaci, rybářské loďky, okolní hory; návštěva kláštera Nga HpeChaung; Phaung Daw Oo Pagoda; v případě zájmu zastávka v některé dílně, kde se vyrábí lodě nebo pletené výrobky z lotosových vláken apod. Návrat na pevninu.
Nocleh v hotelu.

9. den: INLE LAKE- INDEIN (snídaně)
Snídaně; návštěva tržiště; hodinová plavba lodí úzkým kanálem do vesnice Pa-Oh na západním břehu jezera. Krátká procházka a poté výstup na vrchol kopce, kde je mezi ruinami stovek stup umístěná sedící socha Buddhy. Odtud se naskytne úchvatný výhled do krajiny. Krátký trek (45 minut) do vesnice Sae Ma; cestou panoramatické výhledy; po příchodu do vesnice seznámení s každodenním životem obyvatel. Návrat zpět lodí, nocleh v hotelu.

10. den: INLE LAKE – HEHO – YANGON - ODLET (snídaně)
Snídaně; transfer na letiště v Heho, odlet do Yangon a odtud zpět do Evropy.
Doprava
Letenka Praha – Yangon – Praha . Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace!
Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.
V ceně
- letenka vč. letištních tax
- místní přelety v aktuální výši 332 USD - cena bude potvrzena v den rezervace
- služby místních, anglicky mluvících průvodců - v každém místě jiný průvodce (letadlem letíte sami, v dalším místě nový průvodce)
- 9x ubytování ve dvojlůžkovém pokoji
- 9x snídaně
- transfery dle rozpisu - klimatizované auto, trajekt, loď, vozík tažený koněm, trishaw
- výlety dle rozpisu
- vstupné do navštívených památek
Příplatky
- víza: 50 USD
- cestovní pojištění:Cestovní pojištění.
Poznámka
"foto: Easia Travel"

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.