Vyhledávání zájezdu
Milaidhoo - Maledivy - Baa Atoll

Milaidhoo

Maledivy » Baa Atoll

, Hotel starstarstarstarstarMilaidhoo

Počet termínů:

78 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Ubytování
Vydejte se do jednoho z neluxusnějších resortů na Maledivách. Resort Milaidhoo naleznete na atolu Baa, který je zapsán pro svoje jedinečné přírodní bohatství na seznamu Unesco a tato jedinečnost prostupuje i každým okamžikem vašeho pobytu. Ať již budete trávit čas ve vile s privátním bazénem nebo vychutnávat pokrmy z čerstvých surovin na březích klidného oceánu, tak vždy budete cítit jedinečnost okamžiku a užívat si klidu tohoto tropického ráje.
Poloha
Tento jedinečný resort se nachází na Baa Atolu, který je zapsán na seznam Unesco. Let hydroplánem z hlavního města Malé trvá přibližně 35 minut.
Zábava
Bohatý podmořský život láká ke šnorchlování a potápění mezitím co na pevnině si můžete vychutnat čerstvé pokrmy v jedné ze tří restaurací nebo si dát drink v některém ze dvou barů. Dále je k dispozici posilovna s knihovnou a svému tělu i duši můžete dát spočinout v místních lázních se širokou nabídkou procedur. Ti co touží po poznání, tak si určitě vyberou z nabídky místních exkurzí a zážitkových cest.
Stravování
Polopenze. Možnost plné penze za příplatek.
Pláž
Kolem resortu Milaidhoo je pláž s jemným, bílým pískem.
Vybavení
Hotel Milaidhoo má pro svoje hosty připraveno 47 vil, 3 rezidence, 3 restaurace, 2 bary, posilovnu, boutique, lázně, centrum vodních sportů a potápění, nabídku výletů a mnoho dalšího.
Ubytování
Vyberte si z několika typů vil a residencí, které resort Milaidhoo nabízí. Jako základní typ ubytování nabízíme vodní vily s privátním bazénem. Vily o rozloze 245 metrů čtverečních jsou protkány paprsky světla a nabízí kromě privátního bazénu, rozlehlou terasu s lehátky a slunečníky pro odpočinek nad hladinou třpytivého oceánu. Uvnitř naleznete na míru připravený interiér s dominující postelí velikosti king size, minibar, vinotéku, TV/SAT a telefon. V prostorné koupelně se nachází vana a sprchový kout s prosklenou podlahou s výhledem na podmořský svět oceánu.
Pro děti
V resortu Milaidhoo lze ubytovat děti starší 9ti let.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...