Vyhledávání zájezdu
Londýn s návštěvou Leeds Castle, útesů Seven Sisters a Brightonu - Velká Británie - Londýn

Londýn s návštěvou Leeds Castle, útesů Seven Sisters a Brightonu

Velká Británie » Londýn

, Hotel starstarstarLondýn s návštěvou Leeds Castle, útesů Seven Sisters a Brightonu

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis

Londýn, skoro devíti milionové město u řeky Temže, není proslavené jen množstvím památek, jako je například Tower Bridge, Buckinghamský palác nebo Big Ben. Turisté se sem sjíždějí, aby stanuli na nultém poledníku nebo se svezli ve známým dvoupodlažních červených autobusech. Jeden den je nedostačující k návštěvě metropole. Obzvlášť pokud se chcete vydat na obhlídku hradu Leeds Castle a útesů Seven Sisters.

Pokoje
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji, Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, Cena za osobu ve tříllůžkovém pokoji
Program
Den 1.

Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.


, Den 2.

Ráno přijedeme do přístavu Calais a čeká nás plavba trajektem před kanál La Manche do Londýna. V hlavním městě zamíříme do části Westminster. Tady bude prostor se svézt a pokochat výhledy na město z výšky kola London Eye. Dále spatříme Budovu Parlamentu se zvonem Big Benem. Pěšky se projdeme po Westminster Abbey i Downing Street, kde má rezidenci ministerský předseda.Samozřejmě nezapomene ani na St. James Park a královský Buckinghamský palác. Tím ale dnešní prohlídka Londýna nekončí. Pokračovat budeme na Leicester square a k Picadilly circusu. Den zakončíme u Hyde Parku, kde si dáme rozchod. Zamířit můžete za nákupy na Oxford Street, nebo případně navštívit Muzeum voskových figurín Madame Tussauds. Večer nás čeká přejezd na ubytování.


, Den 3.

Po snídani odjezd do anglického Kentu, kde nás čeká hrad Leeds. Následuje prohlídka tohoto středověkého vodního hradu.Odpoledne krátká zastávka u bělostných útesů Seven Sisters, odkud budeme pokračovat do města Brighton. Čeká nás krátká prohlídka s průvodcem. Poté individuální volno k návštěva muzea hraček a modelů, akvárií Sea Life, případně posezení v některém z nespočtu typických britských pubů. Ve večerních hodinách návrat na hotel.


, Den 4.

Po snídaní se opět vydáme prozkoumávat krásy Londýna, vždyť jeden den k jeho poznání je málo. Procházku začneme u Toweru, což je staletá pevnost a aktuálně místo, kde jsou uložené královské korunovační klenoty. Navíc se tady můžete setkat s tzv. “Beefeatry”, strážci pevnosti. Navštívit jde i muzeum zbraní. Určitě se nezapomeňte zajít podívat k symbolu Londýna Tower Bridge. Tady je zakotvený i známý křižník HMS Belfast.Společně budeme pokračovat v pěší prohlídce k Southwarské katedrále. Po cestě mineme divadlo Globe, kde mimo jiné působil i Shakespeare. Dojdeme ke katedrále sv. Pavla. Po svých se projedeme až ke Covent Garden a výlet zakončíme na Trafalgar square.Odpoledne nasedneme na loď a projedeme se po Temži z části Westminster až k Greenwich, kde se nachází observatoř se slavným nultým poledníkem. Ale k vidění je toho tady mnohem více. Mrknout se jde na loď Cutty Sark nebo do Námořního muzea. Času budete mít dostatek až do večera, kdy zamíříme zpátky do ČR.


, Den 5.

Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.