Vyhledávání zájezdu
Lesotho a JAR - Dračí hory a Království v horách - Jihoafrická republika

Lesotho a JAR - Dračí hory a Království v horách

Jihoafrická republika

, Hotel starstarLesotho a JAR - Dračí hory a Království v horách

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Dračí hory si ne nadarmo získali svůj věhlas nejen díky vodopádu Tugela, druhém nejvyšším na světě, ale hlavně díky své členitosti a rozmanitosti, naleznete zde hluboké kaňony, připomínající známý Grand Canyon, stolové hory, řadu vodopádů, ale hlavně na každém kroku čistou panenskou přírodu.
Čekají zde dva treky v Národním parku Royal Natal. Dračí hory se táhnou i dále do království Lesotho, kam směřujeme i my. Navštívíme národní park Golden Gate a vyšlápneme si i na nevyšší horu Dračích hor Hodgson's Peak '3257 m', čeká Vás fantastická turistika a poznávání a je možno absolvovat i náročnější denní túry.
Zájezd je připraven tak, aby každý měl dostatek volna a prostoru pro vlastní program.
Tento program je vhodným prodloužením našich zájezdů od jižní Afriky
Technická náročnost
Nízká - Chůze po zpevněných cestách, jízda na kole po mírně zvlněných cyklostezkách zpravidla kolem řek
Fyzická náročnost
Střední – Fyzická aktivita do 6 hodin denně ojediněle i více
1.den
Odlet z ČR a přílet do JAR
2.den
Odjezd z Johanesburgu do severních Dračích hor
3.den
Celodenní túra v národním parku Golden gate, známým díky svým pískovcovým útvarům, a hluboko zařízlým potokům trasa treku skýtá až neskutečné výhledy do širokého okolí.
4. - 5.den
Golden gate safari nám umožní pozorování zvěře v netradičním prostředí, v pozadí hor tak můžete obdivovat třeba zebry nebo pakoně a jejich fotografie s panorama hor si určitě najdou čestná místa ve Vašem obývacím pokoji.
6.den
Království Lesotho, nejdříve přejedeme vysoko položené horské sedlo Mafika lisiu, kde si projdeme kratší vyhlídkový okruh a budeme pokračovat k impozantní přehradě Katse dam, tady navštívíme krásnou botanickou zahradu, která vám představí floru se kterou se v Lesothu setkáte a následuje kratší trek a přesun pod Hudgsons´ Peak
7.den
Čeká nás výstup na nevyšší vrchol Dračích hor Hudgsons´ Peak '3257 m', z jehož vrcholu budeme obdivovat fantastický panoramatický výhled od širokého okolí, přes hřebeny a divoká údolí Dračích hor až k Indickému oceánu.
8.den
Přesun do Durbanu. A dále do Johanesburgu letecky
9.den
Odlet do ČR

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.