Vyhledávání zájezdu
Jurys Inn Parnell Street - Irsko - Dublin

Jurys Inn Parnell Street

Irsko » Dublin

, Hotel starstarstarJurys Inn Parnell Street

Počet termínů:

767 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Snídaně, Polopenze

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Bratislava, Katovice, Krakow

Počasí:

Dnes Počasí v Dublin - transparent 4°C
Zítra Počasí v Dublin - transparent -2 - 7°C
21.3. Počasí v Dublin - transparent 1 - 6°C
22.3. Počasí v Dublin - transparent 4 - 10°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Jurys Inn Parnell Street Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.

Hotelové pokoje mají vkusný interiér bohatých teplých odstínů, jsou doplněny závěsy a tkaninami, světle dřevěným nábytkem, na podlaze se nachází koberec aby hosté měli co největší pohodlí. Funkce pokoje zahrnují vlastní koupelnu s masážní sprchou a fénem, high-speed internet, multi-kanálové TV, stolek, zařízení na kávu a čaj.

Poloha

Jurys Inn Parnell Street Hotel má výbronú polohu díky čemuž je vhodný pro zkoumání historie a úžasných turistických atrakcí města Dublin. Hotel Jurys Inn Parnell Street se nachází v blízkosti ulice O'Connell Street, Croke Parku a skladů Henry Street.

Služby hotelu

Služby recepce, úklid, WiFi internet ve veřejných prostorách, PC vybavení, 3 specializované zasedací místnosti, služby prádelny a čistírny, placené veřejné parkoviště nedaleko, fitness centrum.

Stravování

Možnost stravování: bez stravy, snídaně.

Hlavní restaurace nabízí mezinárodní kuchyni na snídani a večeři v neformálním stylu, stylový bar nabízí Polední menu a Il Barista Coffee bar je otevřen po celý den, kde si můžete vychutnat kávu, čaj, občerstvení.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jak strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Dublinu. Transfer do města Aircoachom na ulici O'Connell Street / Grafton Street. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: St. Patrick's Cathedral, Christ Church Cathedral, muzeum Dublinia, Dublin Castle, park Stephen's Green, Leinster House a National Gallery of Ireland.

3.den - Prohlídka města: National Museum of Ireland, Trinity college, Temple bar, bulvár O'Connell Street, budova divadla Abbey theatre.

4.den - Prohlídka města: Guinness Storehouse, muzeum Kilmainham Gaol a Phoenix park.

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer Aircoachom na letiště v Dublinu. Odlet z Dublinu.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orientační ceny vstupů

Dublinia - 8,5 €, Dublin castle - 4,5 €, National Gallery of Ireland - vstup je zdarma, ale některé výstavy mohou být zpoplatněny, National Museum of Ireland - vstup do části archeologie je zdarma, Guinness Storehouse - 18 €, Kilmainham Gaol - 6 €

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.