Vyhledávání zájezdu
Intercity Hotel Salalah - Omán - Salalah

Intercity Hotel Salalah

Omán » Salalah

, Hotel starstarstarIntercity Hotel Salalah

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis hotelu

Poloha

Malý, městský hotel, který je součástí sítě "Intercity Hotel". Intercity Hotel Salalah se nachází v samém srdci obchodní čtvrti města a nabízí moderní ubytování. Letiště v Salali je vzdáleno cca 15 km a druhé, pulzující životem centrum, kam se můžete vydat na procházku, cca 0,5 km cesty.

Pláž

Intercity Hotel Salalah se nachází asi 6 km od veřejné písečné pláže. V blízkosti resortu je autobusová zastávka, ze které je možné dojet na pláž. Hotel také nabízí bezplatnou autobusovou dopravu do centra města a na pláž. Plážový servis za poplatek. UPOZORNĚNÍ! Vzhledem k povaze náboženství země, mají na veřejných plážích ženy zakázáno nosit bikiny, oblečení odhalující tělo.

Vybavení

24hodinová recepce, lobby, výtah. Hosté si mohou pochutnat v hlavní restauraci (na mezinárodní kuchyni) a baru nacházejícího se v lobby. Na střeše hotelu se nachází venkovní bazén (činný po celý rok), odkud se rozprostírá panoramatický výhled na město. V okolí hotelu jsou četné restaurace, lákající širokou škálou místních jídel, a místní obchody.

Pokoje

Komorní Intercity Hotel Salalah nabízí ubytování v 70 univerzálně zařízených dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, TV, trezorem a minibarem (za poplatek). Kromě toho je v každém pokoji koupelna (vana nebo sprchový kout, WC, fén) a balkon.

Strava

Snídaně podávané v hlavní restauraci formou bufetu. Možnost příplatku za večeře, nápoje k jídlům v ceně. V hotelu se nepodává alkohol.

Sport a zábava

Intercity Hotel Salalah nepořádá vlastní animační program. Zákazníci mohou využít fitness centrum nacházející se v hotelu (posilovna a sauna). Poloha hotelu dává možnost se snadno pohybovat po celém městě, což se výborně hodí k prozkoumávání nejvýznamnějších turistických míst v Salali.

Internet

Bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu zdarma.

Místní kategorie

***

Jiné

www.intercityhotel.com

Náš názor

Komorní a komfortní hotel, který si za svůj standard zaslouží rozhodně více než tři hvězdičky (k tomu + dle kategorizace CK). Intercity Hotel Salalah je výborným nápadem pro strávení aktivní dovolené a prozkoumávání Salali a jeho okolí na vlastní pěst. Vřele doporučujeme párům.

Program

Den 1

Setkání u stanoviště CK min. 2 hodiny před plánovaným odletem na letišti ve Varšavě. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Den 2 - 7 nebo 14

Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den 8 nebo 15

Odhlášení z pokoje a transfer na letiště (o přesném čase odjezdu vás bude informovat delegát CK na místě), návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, transfery - letiště - hotel - letiště, letištní poplatky, ubytování na 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu hotelu, péči polsky mluvícího představitele během odbavení na letišti ve Varšavě, péči polsky mluvícího delegáta/průvodce během pobytu v Ománu, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), turistickou taxu, depozit a osobní výdaje.

Jiné

Vízum

- pro občany ČR platí vízová povinnost

- vstupní vízum do Sultanátu Omán je možné získat po příletu na letišti v Salali (za poplatek, platnost víza je 30 dní)

- cestovní pas musí být platný min. 180 dní po skončení platnosti víza

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...