Vyhledávání zájezdu
Hotel TIA - Lotyšsko

Hotel TIA

Lotyšsko

, Hotel starstarstarHotel TIA

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Hotel TIA je tříhvězdičkový hotel, který se nachází v samém centru Rigy, vedle jednoho z nejkrásnějších míst ve městě, staré Rigy s nejvýznamnějšími kulturními, uměleckými a rekreačními objekty.
Ubytování
Hotel nabízí 50 skvěle vybavených pokojů s ekologickým nábytkem vyrobeným z lotyšského přírodního dřeva. V pokojích se nachází pohodlná postel, kabelová TV, telefon, trezor, minibar a také soukromá koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení zdarma.
Poloha
Hotel se nachází v centru města Riga. Pouhých 1,5 km od hotelu je vzdáleno Staré město, které stojí za to navštívit.
Vzdálenosti
Hotel je umístěn v centru dění, proto se vše nachází v blízkosti hotelu. Zhruba 500 m od hotelu najdete sportovní halu Arena Riga a také Olympijské sportovní centrum. Katedrála v Rize nebo její centrální trh je vzdálen necelé 2 km.
Vybavení a služby
V hotelu je Vám k dispozici 24 h recepce, expresní přihlášení/odhlášení, denní pokojová služba, služby praní, parkování vedle hotelu a také úschovna zavazadel. Snídaně jsou podávané formou bufetu. Do hotelové restaurace můžete zavítat také na oběd, večeři nebo třeba jen šálek dobré kávy. Hotel nabízí možnost transferu po Rize i mimo hranice města.
Tip
Hotel TIA patří k nabídkám „SE VŠÍM KOMFORTEM“. Komfort pocítíte nejen v pohodlí Vašeho pokoje, služeb hotelu, ale také jeho poloze, díky které máte zajímavá místa a památky na dosah.
Další informace
Na vyžádání Vám zajistíme: pobyt na libovolný počet dnů, jiný typ pokoje (jednolůžkový nebo více lůžkové), které nejsou uvedeny v ceníku, přistýlku pro dítě, transfery, cestovní pojištění, parkování na letišti. Ceny uvedené v ceníku jsou orientační a mohou se změnit v případě, že bude příslušná knihovací třída v letecké přepravě již obsazena. Údaje o produktech uvedené na těchto stránkách byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. Kubík Travel si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných chyb v ceníku.
Stravování
Snídaně
Doprava
Letecky z Prahy
Cena zahrnuje
Zpáteční letenka Praha-Riga-Praha včetně letištních tax, 3 dny/2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění (možnost dokoupení od EVR), služby delegáta, transfery a odbavené zavazadlo

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.