Holiday Villa Hotel and Suites - Velká Británie - Londýn

Holiday Villa Hotel and Suites

Velká Británie » Londýn

, Hotel starstarstarHoliday Villa Hotel and Suites

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Ubytování

K dispozici jsou: dvoulůžkové pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny soukromou koupelnou, televizí, WI-FI připojením (za poplatek), toaletními potřebami, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, možnost príprvay čaje a kávy na pokoji, telefonem, postýlkou ​​(na vyžádání).

Poloha

Hotel je situován v centru rušné londýnské čtvrti Bayswater, méně než 600 m od Hyde Parku a stanic londýnského metra Bayswater a Queensway, a tak se velmi rychle, snadno a pohodlně dostanete do všech částí Londýna. Hotel se zároveň nachází v blízkosti Portobello Road a velkého nákupního centra Whiteley a jen pár minut od Buckinghamského paláce a od sídla parlamentu Spojeného království.

Služby hotelu

24-hodinová recepce, restaurace, bar, konferenční místnost, business centrum, WI-FI připojení v celém hotelu (za poplatek), rozšířené služby recepce, pomoc s prohlídkami / rezervací vstupenek, úschovna zavazadel, čistírna / prádelna, trezor na recepci, výtah, denní tisk, wellness služby (za poplatek)

Stravování

Možnost stravování: snídaně

Kontinentální snídaně jsou servírované v hotelové restauraci.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jako strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Londýna. Transfer do města na stanici Victoria station a následně metrem do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: London Eye, Big Ben a parlament, Westminster Abbey, St. James's Park, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí, Covent Garden, Picadilly Circus a Oxford street.

3.den - Prohlídka města: Mandir, Globe theatre, Tate Museum, Millennium Bridge, St. Paul Cathedral, Tower a Tower Bridge.

4.den - Prohlídka města: Hyde park, Kensingtonské zahrady, Greenwich a nultý poledník.

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer ze stanice Victoria station na letiště. Odlet z Londýna.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orientační ceny vstupů

London Eye - 30 £, Westminster Abbey - 18 £, St. Paul Cathedral - 15 £, Tower - 22 £, Globe theatre - 13,50 £, Tower Bridge - 9 £, London Pass - 1 deň 49 £, 2 dni 68 £, 3 dni 81 £

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.