Depandance Punta, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice, 24.8.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 131296793

Depandance Punta

Chorvatsko » Severní Dalmácie » Vodice

, Hotel starstarstarstarDepandance Punta

Termín:

24.8.2018 - 31.8.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
10 290 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villa Arausa***- depandance hotelu Punta****
Kategorie hotelu: ***
Popis
Depandance hotelu Punta 4*, v turistickém středisku na Šibenické riviéře, ve městě Vodice, centrum města cca 200m.
Ubytování
klimatizovaný pokoj s možností přistýlky ( 2 základní lůžka a palanda pro děti) TV/sat, telefon, minibar, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, sejf, Wi-Fi zdarma, balkon.
Pokoj s výhledem na moře za příplatek + 500,- Kč/osoba/týden.
Poloha
Vodice je jedno z nejvyhledávanějších letovisek severní Dalmácie, které se rozprostírá v malebné zátoce, leží 11 km severozápadně od Šibeniku. Veselé a hlučné přes den a při tom tiché, čarovně okouzlující při západu slunce. Lákavým cílem procházek je marina, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí, oblíbené je rovněž místní tržiště. Letovisku ani nechybí promenády, upravené pláže, úzké uličky, či sportovní a společenské programy, restaurace, vinné sklípky a obchody.
Sport a zábava
venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, vnitřní bazén s vyhřívanou vodou, wellness, masáže, whirpool, fitness, minigolf, dětské hřiště, aerobic, půjčovna kolo, vodní sporty.
Výhody a nevýhody
Díky malé vzdálenosti doporučejeme nejen rodinám s dětmi nezapomenutelné vodní radovánky v jednom z nejlepších aquaparků Chorvatska, a to Aquaparku SOLARIS u Šibeniku.
http://www.solaris.hr/vodeni-park/
Touto kombinací získáte cenově mimořádně atraktivní pobyt, který ocení nejenom vaše děti.
Další informace
Doprava je zajištěna klimatizovaným, vysoce luxusním autobusem SETRA, vybaveným kuchyňkou, DVD,WC, polohovacími sedáky. Bus také disponuje velkým úložným prostorem. U řidičů je možnost zakoupení za Kč i malé občerstvení - káva, čaj a chlazené nápoje.
Autobus vyjíždí z Prahy, odjezd z Holešova a Kroměříže v pátek 24.8. ve večerních hodinách.
Vzdálenosti
kamenitá, oblázková, betonová plata cca 50-100m.
Vybavení a služby
restaurace, a la carte restaurace, loby bar, aperitiv bar kongresový sál, směnárna, sejf.
Stravování
snídaně a večeře - bohaté švédské stoly
Doprava
Doprava autobusem zahrnuta v ceně.
Cena zahrnuje
7x ubytování s polopenzí v depandanci hotelu Punta 4*, welcome drink, bazén s mořskou vodou, dopravu, pobytovou taxu pro osoby starší 12 let, zákonné pojištění CK/Zák.159/Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu - 270,- Kč/pobyt, příplatek za mořskou stranu 500,-Kč/osoba/pobyt, fakultativní výlety
Slevy
9.290,- Kč/3.dospělá osoba na přistýlce
3.900,- Kč/1. dítě do 12 let na přistýlce
3.900,- Kč/ 1. dítě do 7 a 2. dítě do 12 let na přistýlce
7.290,- Kč/ 2. dítě 7-12 let na přistýlce
Pořadatelem tohoto zájezdu je Kroměřížská CK TINA s.r.o., IČ 26239353.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK