Vyhledávání zájezdu
Čokoládovna Hauswirth a adventní Bratislava - Slovensko - Bratislava

Čokoládovna Hauswirth a adventní Bratislava

Slovensko » Bratislava

,Čokoládovna Hauswirth a adventní Bratislava

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Nevíte co zabalit dětem do mikulášského balíčku? Zúčastněte se tohoto zájezdu, jehož součástí jsou nákupy v Čokoládovně Hauswirth, která své výrobky vyváží nejen do celé Evropy, ale taktéž do Ameriky a Austrálie. Nakoupit zde můžete nejen figurky čerta, Mikuláše nebo anděla, ale taktéž kolekce na stromeček, sušené ovoce v čokoládě, želé nebo rumové kuličky.
Program
Odjezd v brzkých ranních hodinách. Ráno příjezd do čokoládovny, kde budete mít možnost ochutnat výrobky a následně čas k nákupům. Poté přejezd do Bratislavy, kde na vás čeká prohlídka města. Nejdříve navštívíte hradní areál. Odtud se vydáte ke katedrále sv. Martina, dále k Michalské bráně, Grasalkovičově paláci, který je sídlem slovenského prezidenta a u kterého se nachází nádherná zahrada se sochou Marie Terezie a fontánou Mladost. Projdete kolem Staré radnice, bronzové sochy Čumila, která je nejfotografovanější bratislavskou sochou a dojdete až ke Slovenskému národnímu divadlu, kde bude společná prohlídka města ukončena. V rámci individuálního volna můžete navštívit trhy, které se nachází na Hlavním a Františkánském náměstí. Dále můžete navštívit výstaviště Incheba Expo, kde se od 1.12.2017 budou konat Dny Vánoc. Každoročně se tu sejde až 300 vystavovatelů, kteří návštěvníkům nabízí zboží s vánoční tématikou. Odjezd do ČR ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
• Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce
Cena nezahrnuje
• Vstupy do objektů
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
• Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna 30,- Kč / den
Nástup / Výstup
PRAHA
HUMPOLEC
JIHLAVA
VELKÉ MEZIŘÍČÍ
BRNO
HUSTOPEČE
BŘECLAV


Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.