Central Park - Velká Británie - Londýn

Central Park

Velká Británie » Londýn

, Hotel starstarstarCentral Park

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Central Park Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

3 * Central Park hotel nabízí 295 komfortních pokojů, které jsou převedeny v elegantním stylu. Hosté mají možnost si vybrat z jedno, dvou, tří lůžkových pokojů. Pokoje jsou vybaveny koupelnou / sprchovým koutem, TV se satelitním příjmem a WiFi (za poplatek), telefonem s přímou volbou a vysoušečem vlasů, zařízením na kávu / čaj a trezorem. Většina pokojů nemá okna. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání.

Poloha

Centrálně umístěný 3-hvězdičkový Central Park Hotel se nachází v těsné blízkosti Hyde Parku a Kensingtonských zahrad. Nachází se 5 min. pěšky od zastávky metra Queensway, díky čemuž se snadno dostanete k hlavním turistickým atrakcím Londýna.

Služby hotelu

Recepce, vícejazyčný personál, bar, restaurace, konferenční prostory a zařízení, pronájem vozidel, úklid

Stravovanie

Hotelová restaurace nabízí plné anglické snídaně servírovaná během týdne od 7:00 do 10:00 a během svátků a víkendů do 11:00. Hosté mohou využít hotelový bar a pokojová služba.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jako strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Londýna. Transfer do města na stanici Victoria station a následně metrem do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: London Eye, Big Ben a parlament, Westminster Abbey, St. James's Park, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí, Covent Garden, Picadilly Circus a Oxford street.

3.den - Prohlídka města: Mandir, Globe theatre, Tate Museum, Millennium Bridge, St. Paul Cathedral, Tower a Tower Bridge.

4.den - Prohlídka města: Hyde park, Kensingtonské zahrady, Greenwich a nultý poledník.

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer ze stanice Victoria station na letiště. Odlet z Londýna.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orientační ceny vstupů

London Eye - 30 £, Westminster Abbey - 18 £, St. Paul Cathedral - 15 £, Tower - 22 £, Globe theatre - 13,50 £, Tower Bridge - 9 £, London Pass - 1 deň 49 £, 2 dni 68 £, 3 dni 81 £

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.