Vyhledávání zájezdu
Castle - Irsko - Dublin

Castle

Irsko » Dublin

, Hotel starstarstarCastle

Počet termínů:

238 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Bratislava, Katovice, Krakow

Počasí:

Dnes Počasí v Dublin - transparent 7°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Castle Hotel
Ubytování

Castle hotel nabízí jedno, dvou a tří lůžkové pokoje. Všechny pokoje mají en-suite koupelnu (privátní koupelnu v pokoji), telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, televizi, přístroj na výrobu čaje a kávy a bezplatné Wi-Fi připojení. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání.

Poloha

Castle Hotel se nachází v centru města Dublin, jen 2 min. chůze od O'Connell Street a 5 min. pěšky od zastávky, na kterou Vás doveze transfer z letiště. O'Connell Bridge a Temple Bar se nacházejí cca 10 min. chůze od hotelu. Snadno přístupné jsou i Abbey a Gate Theatre, galerie Hugh Lane, Dublin Writer Museum, James Joyce kulturní centrum a hlavní nákupní čtvrť.

Služby hotelu

24 hodinová recepce, bezplatné Wi-Fi připojení v pokoji, doplňkové noviny, výtah, krásné zasedací místnosti s obchodních zařízením, žehlička a žehlicí prkno (k dispozici na vyžádání), pokojová služba - snídaně do pokoje - jsou k dispozici (od 08: 00 do 10: 00) za poplatek, služba hlídání dětí (na vyžádání), parkoviště (za poplatek 10 EUR za noc).

Stravování

Restaurace nabízí menu: pro-theatre menu, à la carte servis, menu s občerstvením a dětské menu. Skupině 25 a více je možné uspořádat večeři. Zbrusu nový Castle Vaults spojuje veškerý komfort moderního baru s atmosférou starého kouzelného světa. Bar nabízí jídla a dobrý výběr nápojů.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jak strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Dublinu. Transfer do města Aircoachom na ulici O'Connell Street / Grafton Street. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: St. Patrick's Cathedral, Christ Church Cathedral, muzeum Dublinia, Dublin Castle, park Stephen's Green, Leinster House a National Gallery of Ireland.

3.den - Prohlídka města: National Museum of Ireland, Trinity college, Temple bar, bulvár O'Connell Street, budova divadla Abbey theatre.

4.den - Prohlídka města: Guinness Storehouse, muzeum Kilmainham Gaol a Phoenix park.

5.den - Individuální program podle času příletu. Transfer Aircoachom na letiště v Dublinu. Odlet z Dublinu.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orientační ceny vstupů

Dublinia - 8,5 €, Dublin castle - 4,5 €, National Gallery of Ireland - vstup je zdarma, ale některé výstavy mohou být zpoplatněny, National Museum of Ireland - vstup do části archeologie je zdarma, Guinness Storehouse - 18 €, Kilmainham Gaol - 6 €

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.