Berggasthof Wallackhaus, Rakousko, 17.3.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 117418218

Berggasthof Wallackhaus

Rakousko

Grossglockner - Heiligenblut, Hotel starstarstarBerggasthof Wallackhaus

Termín:

17.3.2018 - 20.3.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 250 Kč ()


Popis
Berggasthof Wallackhaus se nachází v nadmořské výšce 2304 v národním parku Vysoké Tautry na vysokohorské silnici Großglockner, přímo u lyžařské sjezdovky na nejvyšší rakouskou horu -
Großglockner.
Ubytování
Pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, koupelnou a WC.
Poloha
- ideální poloha přímo u sjezdovky, v nadmořské výšce 2304 m.
Vzdálenosti
- přímo u sjezdovky
Vybavení a služby
Zimní zahrada a restaurace s výhledem na hory. V zimě mohou hosté využívat wellness centrum se saunou, parní saunou a infračervenou kabinou. K dispozici je také relaxační místnost s panoramatickým výhledem na hory a nový Sky Bar.
Děti
Sleva pro děti.
Výhody a nevýhody
V zimě je přístupová cesta uzavřená. K penzionu Wallackhaus se dostanete pouze lanovkou z Heiligenblutu. Jizdné lanovkou v den příjezdu a odjezdu mají hosté zdarma.
Další informace
Ubytování od 3 nocí. Ceny na 4 a více nocí na dotaz.
Stravování
polopenze - bufetová snídaně, večeře - výběr z menu
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
Ubytování s polopenzí.
Cena nezahrnuje
Pobytová taxa hrazená na místě (osoby od 17 let): 1,7 €/osoba/den.
Slevy
Sleva na děti na přistýlce: do 3 let - zdarma, 4 - 12 let 45 % sleva, nad 13 let 15%.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Kroměřížská CK TINA s.r.o., IČ 26239353.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK