Vyhledávání zájezdu
Belgie v čase předvánočním - Belgie

Belgie v čase předvánočním

Belgie

,Belgie v čase předvánočním

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Brussels - transparent 3°C


Popis
Zažijte s námi pohádkovou předvánoční atmosféru v Bruggy a Bruselu. Ochutnejte vynikající vafli nebo hranolky a mořské plody a nenechte si ujít romantickou plavbu po kanálech
Program
Dopoledne příjezd do města Bruggy, kde navštívíte historické náměstí Markts pyšnící se barevnými štítovými domy, které obzvláště v době adventu působí přímo pohádkově. Dále navštívíte náměstí Burg s bazilikou Svaté krve, která dostala svůj název podle nejposvátnější relikvie, která se uvnitř nachází – ampule, která údajně obsahuje kapky Ježíšovy krve a vody. Dále uvidíte Justiční palác Gerechtshof, gotickou radnici Stadhuis nebo věž 83 metrů vysokou věž Belfried, odkud je nádherný výhled na celé město. Chybět nebude ani návštěva gotického kostela Panny Marie, které ukrývá Michelangelovo sousoší Madony s dítětem. Následovat bude individuální volno k návštěvě trhů. Případní zájemci mohou navštívit muzeum čokolády, hranolek nebo absolvovat romantickou plavbu po kanálech. V podvečerních hodinách přejezd do Bruselu, kde si budete moci užít trhy na náměstí Grand Place, kde se nachází taktéž nádherně osvětlená radnice a vánoční jedle. Odjezd do ČR ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
• Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce
Cena nezahrnuje
• Vstupy do objektů
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
• Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna 30,- Kč / den
Nástup / Výstup
PRAHA - 17:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN - 17:45 ČERPACÍ STANICE OMV
PLZEŇ - 18:35 ZASTÁVKA MHD ČERNICE
ROZVADOV - 19:45 ČERPACÍ STANICE MOL, SVATÁ KATEŘINA

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ.

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.