Vyhledávání zájezdu
Baltpark hotel - Lotyšsko

Baltpark hotel

Lotyšsko

, Hotel starstarstarBaltpark hotel

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Hotel Baltpark hotel je považován za skvělou volbu ubytování v Rize, a to především díky kvalitním službám hotelu a jeho skvělé a výhodné poloze.
Ubytování
Hotel nabízí pohodlné a kvalitně vybavené pokoje s koupelnou a toaletou. K dispozici je Vám pohodlná manželská postel nebo dvě oddělená lůžka, satelitní TV a lednička. V pokojích se nachází také balkon, odkud vidíte krásnou Rigu.
Poloha
Hotel se nachází v klidné a zelené části Rigy, kde de Vám bude opravdu líbit. Do centra města to budete mít zhruba 15-20 minut. Historické centrum a zajímavá místa Rigy jsou Vám na dosah.
Vzdálenosti
Hotel je vzdálen pouhých 30 minu od letiště a 15-20 minut od vlakového a autobusového nádraží. Nakupovat můžete v největším obchodním centru v Rize vzdáleném pouhých 15 minut. Samozřejmě můžete využít hromadnou dopravu, která Vás přiblíží tam, kam budete potřebovat.
Vybavení a služby
V hotelu je Vám k dispozici 24 h recepce, expresní přihlášení/odhlášení, denní pokojová služba a také možnost získat turistické informace na recepci. Hotel dále nabízí relaxační služby v podobě sauny a vířivky. Využít můžete také nabídky návštěvy krásné řeky Leilupe, kde můžete plavat, jezdit na vodních lyžích či wakeboardu.
Tip
Pobyt v hotelu Baltpark Hotel patří k NEJVÝHODNĚJŠÍM nabídkám v krásné Rize. Poloha hotelu, jeho služby a cena je ideální.
Další informace
Na vyžádání Vám zajistíme: pobyt na libovolný počet dnů, jiný typ pokoje (jednolůžkový nebo více lůžkové), které nejsou uvedeny v ceníku, přistýlku pro dítě, transfery, cestovní pojištění, parkování na letišti. Ceny uvedené v ceníku jsou orientační a mohou se změnit v případě, že bude příslušná knihovací třída v letecké přepravě již obsazena. Údaje o produktech uvedené na těchto stránkách byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. Kubík Travel si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných chyb v ceníku.
Stravování
Snídaně
Doprava
Letecky z Prahy
Cena zahrnuje
Zpáteční letenku Praha-Riga-Praha včetně letištních tax, 3 dny/2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění (možnost dokoupení od EVR), služby delegáta, transfery a odbavené zavazadlo

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.