Vyhledávání zájezdu
Astral Nirvana Club - Izrael

Astral Nirvana Club

Izrael

, Hotel starstarstarstarAstral Nirvana Club

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis hotelu

Poloha

Hotel Astral Nirvana Club je zařízený v městském stylu. Nachází se v centru města Eilat, v blízkosti pobřežní promenády sdružující četné obchody, restaurace a okolní nákupní centra. Letiště Eilat-Ovda je vzdáleno cca 60 km.

Pláž

Hotel Astral Nirvana Club se nachází cca 850 m od písčito-oblázkové veřejné pláže.

Vybavení

Tento komorní hotel nabízí 24hodinovou recepci, prostorné lobby, úschovnu zavazadel, hlavní restauraci "Almog" (sdílená se sousedním sesterským hotelem Astral Nirvana Suites), lobby bar, sluneční terasu a velký venkovní bazén, oddělené brouzdaliště pro děti a navíc vodní hřiště pro děti.

Pokoje

Hotel Astral Nirvana Club má téměř 80 elegantních, moderně zařízených standardních pokojů, umístěných v třípodlažní budově, které mohou ubytovat max. 2 dospělé osoby a 1 dítě (přistýlka ve formě rozkládací pohovky). Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitní TV, telefonem a mini-ledničkou. Za příplatek lze rezervovat pokoj s výhledem na bazén a s balkonem.

Pobyt nemluvněte za poplatek (cca 8 USD/den, platba na místě).

Strava

Snídaně formou bufetu v hlavní restauraci. Káva, čaj, vybrané džusy a voda k snídani zdarma. Za poplatek možnost přikoupení večeře. Nealkoholické a alkoholické nápoje k večeři a mezi jídly za poplatek.

Sport a zábava

Hotel Astral Nirvana Club pořádá několikrát týdně animační program, hry a zábavy u bazénu a během večera show a vystoupení. Pro nejmenší je připravem program v miniklubu (sdílený se sousedním sesterským hotelem Astral Nirvana Suites), herna s elektonickými hrami, televizní koutek, "suchý" bazén (s míčky) a brouzdaliště s vodním hřištěm se skluzavkami.

Internet

Internet Wi-Fi v hotelovém lobby zdarma. Za poplatek počítačový koutek.

Místní kategorie

V Izraeli neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce přenechávají kategorizace pořadatelům zájezdů.

Jiné

www.astral-hotels.com/astral-nirvana-club

Jiné

IZRAEL EJLAT - základní informace

Měna

ILS - Izraelský šekel. Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary. Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách, ve kterých jsou kurzy stejné. Není problém při placení kreditními kartami a při používání bankomatů.

Spropitné

Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Obvykle cca 10% v restauracích, pokud nebylo předtím připočteno k účtu. Hotelové obsluze je zvykem nechat několik šekelů za každý kus zavazadla.

Čas

+ 1 hodina oproti času v České republice.

Orientační ceny

Oběd v restauraci od 40 ILS; 1 l vody 7 ILS; pivo v baru od 8 ILS ; káva v kavárně od 8 ILS .

Pošta

Známka na pohled do České republiky stojí 1,4 ILS. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

Elektřina

Elektrické napětí je 230 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony

Mobilní telefony fungují bez problému na většině území Izraele. Místní hovory jsou levné, zatímco volání do zahraničí je velmi drahé. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

V oblasti

Ejlat

Letovisko se nachází u Rudého moře. Nabízí mnohem víc atrakcí než Akaba v Jordánsku nebo Taba v Egyptě. Krásné hotely, písečné pláže, bary, restaurace, hospody, diskotéky. Navzdory geografické blízkosti je to úplně jiný svět než Egypt, který je hned vedle a má zcela odlišnou kulturu. V Ejlatu chybí arabský neústupný temperament, který by se projevoval ve vztahu k turistům. Ejlat je také skvělým místem k mnoha velmi zajímavým výletům, které nemůžete nepodniknout, pokud jste zde na dovolené.

Odlety z: Varšavy. Pobyt v Ejlatu je realizován letadlem přistávajícím v Ovdy na území Izraele. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Program

Den první

Odlety z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední

Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem do/z Ovdy v Ejlatu, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského rezidenta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje.

Výlety v okolí

FAKULTATIVNÍ VÝLETY

JERUZALÉM

Chrám Božího hrobu, Olivová hora a Zeď nářků. Určitě stojí za to zajet do Jeruzaléma, jenž je místem blízkým srdci každého křesťana. Výlet začíná návštěvou Olivové hory. Zde byl Ježíš zajat a zde také strávil poslední noc před ukřižováním. Na svahu hory se nachází židovský a muslimský hřbitov. Poté se vydáme do starého města. Projdeme úzkými uličkami obsazenými muslimskými obchodníky a poznáme jedinečný charakter města. Během procházky Křížovou cestou budeme míjet další zastavení, až dojdeme k hlavnímu bodu našeho výletu - Chrámu Božího hrobu. Tam strávíme desítky minut prohlídkou dalších částí kostela. Dalším bodem naší expedice bude židovská čtvrť se Zdí nářků (ha-Kotel ha-Ma'aravi). Bude příležitost vložit svou modlitbu mezi cihly zdi. Uvidíme ortodoxní Židy, kteří stále přicházejí ke Zdi nářků, modlí se a oplakávají zničení chrámu. Cena cca 130 USD

PETRA

Jeden ze sedmi divů světa - starobylé město Nabatejců. Skryté v horách Jebel Haroun v jižním Jordánsku „růžovo-červené skalní město“ je nejcennější architektonickou památkou zanechanou Nabatejci. V období od 3. století př. n. l. do 1. století našeho letopočtu zažilo město Petra největší rozkvět jako hlavní město království. Zveme na 1denní autobusový výlet. Expedice začíná překročením izraelsko-jordánské hranice. Po pasové kontrole pojedeme ve směru Petry. Cestou budeme míjet jednu z nejdrsnějších pouští světa - Wádí Rum, kterou obývají pouze beduíni. Pokud budeme chtít vidět Petru, budeme muset projít 3kilometrovou roklí As-Sík (možnost využití kočárů, za příplatek). Ve starobylém městě zůstaneme cca hodinu. Oběd je zahrnut v ceně. Cena cca 270 USD + 50 USD hraniční poplatek

DELFÍNÍ ÚTES

Nejkrásnější mořský savec! Staneme tváří v tvář celé rodině delfínů! Neuvěřitelná příležitost pozorovat zvířata během hraní a krmení v jejich přirozeném prostředí („delfíní zátoka“). Poznejte jejich zvyky a chutě. Nabízíme několik možností, jak trávit čas s těmito nádhernými savci: plavání, šnorchlování, potápění nebo prostě obdivování zvířat ze břehu soukromé pláže. Kromě toho možnost neuvěřitelné relaxace v krásných bazénech s možností skupinové či individuální masáže - také po západu slunce. Cena od 64 do 320 ILS.

BOAT/YACHT TOUR

Slunce, moře a luxusní plavba lodí nebo jachtou/plachetnicí. 4hodinová expedice je určena k relaxaci, koupání v moři a opalování. Během cesty možnost využití vířivky, lehátek a klimatizovaného pokoje (vybavení v závislosti na lodi). Na palubě se podává oběd a osvěžující nápoje (v závislosti na nabídce). Doporučujeme také výjimečnou plavbu při západu slunce, s kávou a místními sladkostmi. Cena cca 155 ILS.

CAMEL SAFARI

Vzrušující expedice do pouště! Budete se cítit jako v karavanu - několikahodinová projížďka na velbloudech. Naši profesionální průvodci zaručí, že cesta bude bezpečná, a neobvyklé dojmy zůstanou na dlouho ve Vaší paměti (vzrušení pocítíte zejména v počáteční a konečné fázi expedice, zaručujeme!). Cena od 190 do 225 ILS.

PLAVBA PONORKOU

Ideální řešení pro ty, kteří nemají chuť se potápět, ale chtějí obdivovat bohatý korálový útes zálivu Aqaba. Plavba bude trvat 2 hodiny, během kterých uvidíte nejen útes, ale také jeho barevné obyvatele. Podvodní část lodi je ponořena pod vodou, což umožňuje vidět japonské zahrady a korály. Cena od 70 ILS.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15 účastníků) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není CK, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Víza

Vízum

Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Izraele.

Pro krátkodobé turistické pobyty v Izraeli nepotřebují občané ČR vízum.

UPOZORNĚNÍ! Mějte prosím na paměti, že izraelské razítko v cestovním pase znamená automatický zákaz vstupu do Íránu, Libanonu, Libye, Saudské Arábie a Sýrie. Pokud plánujete návštěvu těchto zemí, poproste úředníka v Izraeli, aby Vám nedával razítko do cestovního pasu (ani při příletu, ani při odletu), ale na samostatný list tzv. FLYING VISA). Není problém se vstupem do Izraele, i když předtím navštívíte arabskou zemi.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...