Arkada, Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Stari Grad, 6.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 147402736
Tip


Arkada

Termín:

6.7.2018 - 15.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
11 500 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Arkada **
Popis
Velmi oblíbený hotelový komplex se nachází na tichém, vzrostlými borovicemi zastíněném poloostrově přímo u členitého pobřeží, které vytváří řadu zátok s kouzelnými oblázkovými plážemi. Centrum městečka Stari Grad je je vzdáleno 900 m do centra se lze pohodlně dostat po osvětlené promenádě podél moře nebo místní dopravou. Nákupní možnosti mají hosté v bezprostřední blízkosti hotelu (obchůdky, restaurace, bary, střediska vodních sportů).
Ubytování
Jednoduše zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta), satelitní TV, telefonem a balkonem.
Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Poloha
Letovisko díky své poloze a klimatu nabízí nejvíce slunných dnů během celého roku. Nachází se v zátoce na ostrově Hvar asi 900 m od centra Stari Grad. Pro svou čistou a charakteristicky azurovou vodu se o této destinaci říká " Perla Jadranu".
Vybavení a služby
Oblíbený čtyřpatrový hotelový komplex disponuje 269 pokoji a hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (24 hodinový provoz), restaurace, lobby bar, taneční terasa, TV místnost, parkoviště, vnitřní vyhřívaný bazén (v 7. a 8. měsíci uzavřený), půjčovna horských kol, potápěčské centrum, velký venkovní bazén s mořskou vodou, fitness centrum, sauna a sportoviště.
Sport a zábava
Menší hotelový komplex si získává své hosty přátelskou atmosférou a polohou přímo na pláži. Umožňuje celou řadu sportovních aktivit jako např. Tenis (2x tvrdý povrch, 2 x antuka), stolní tenis, vodní sporty na pláži - lyže, banana boat, windsurfing, šlapadla – vše za poplatek, potápění (za poplatek), jízdy na horských kolech a minigolf. Pro relaxaci je určeno dobře vybavené fitness centrum a sauna. Hotel pořádá pravidelné taneční večery s živou hudbou na terase.
Stravování
snídaně a večeře - švédské stoly.
Doprava
doprava je zajištěna klimatizovaným luxusním autobusem SETRA, vybaveným kuchyňkou, DVD, WC, polohovacími sedáky. Bus také disponuje velkým úložným prostorem. U řidičů je možnost zakoupení za Kč i malé občerstvení - káva,čaj a chlazené nápoje - nealko i pivo.
Cena zahrnuje
7x ubytování s polopenzí v hotelu Arkada, bazén s mořskou vodou, dopravu a lodní přepravu, pobytovou taxu pro osoby starší 12 let, zákonné pojištění CK/Zák.159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu 270,- Kč/osoba/pobyt
Slevy
7.900,- Kč/dítě do 14 let na přistýlce
4.900,- Kč/ dítě do 7 let bez nároku na lůžko
Pořadatelem tohoto zájezdu je Kroměřížská CK TINA s.r.o., IČ 26239353.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK