Arkada, Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Stari Grad, 6.7.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 131343422
Tip


Arkada

Termín:

6.7.2018 - 13.7.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
11 500 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Arkada **
Popis
Velmi oblíbený hotelový komplex se nachází na tichém, vzrostlými borovicemi zastíněném poloostrově přímo u členitého pobřeží, které vytváří řadu zátok s kouzelnými oblázkovými plážemi. Centrum městečka Stari Grad je je vzdáleno 900 m do centra se lze pohodlně dostat po osvětlené promenádě podél moře nebo místní dopravou. Nákupní možnosti mají hosté v bezprostřední blízkosti hotelu (obchůdky, restaurace, bary, střediska vodních sportů).
Ubytování
Jednoduše zařízené, prostorné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta), satelitní TV, telefonem a balkonem.
Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Poloha
Letovisko díky své poloze a klimatu nabízí nejvíce slunných dnů během celého roku. Nachází se v zátoce na ostrově Hvar asi 900 m od centra Stari Grad. Pro svou čistou a charakteristicky azurovou vodu se o této destinaci říká " Perla Jadranu".
Vybavení a služby
Oblíbený čtyřpatrový hotelový komplex disponuje 269 pokoji a hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (24 hodinový provoz), restaurace, lobby bar, taneční terasa, TV místnost, parkoviště, vnitřní vyhřívaný bazén (v 7. a 8. měsíci uzavřený), půjčovna horských kol, potápěčské centrum, velký venkovní bazén s mořskou vodou, fitness centrum, sauna a sportoviště.
Sport a zábava
Menší hotelový komplex si získává své hosty přátelskou atmosférou a polohou přímo na pláži. Umožňuje celou řadu sportovních aktivit jako např. Tenis (2x tvrdý povrch, 2 x antuka), stolní tenis, vodní sporty na pláži - lyže, banana boat, windsurfing, šlapadla – vše za poplatek, potápění (za poplatek), jízdy na horských kolech a minigolf. Pro relaxaci je určeno dobře vybavené fitness centrum a sauna. Hotel pořádá pravidelné taneční večery s živou hudbou na terase.
Stravování
snídaně a večeře - švédské stoly.
Doprava
doprava je zajištěna klimatizovaným luxusním autobusem SETRA, vybaveným kuchyňkou, DVD, WC, polohovacími sedáky. Bus také disponuje velkým úložným prostorem. U řidičů je možnost zakoupení za Kč i malé občerstvení - káva,čaj a chlazené nápoje - nealko i pivo.
Cena zahrnuje
7x ubytování s polopenzí v hotelu Arkada, bazén s mořskou vodou, dopravu a lodní přepravu, pobytovou taxu pro osoby starší 12 let, zákonné pojištění CK/Zák.159/99Sb.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu 270,- Kč/osoba/pobyt
Slevy
7.900,- Kč/dítě do 14 let na přistýlce
4.900,- Kč/ dítě do 7 let bez nároku na lůžko
Pořadatelem tohoto zájezdu je Kroměřížská CK TINA s.r.o., IČ 26239353.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK