Vyhledávání zájezdu
Arcotel Wimberger - Rakousko - Dolní Rakousy

Arcotel Wimberger

Rakousko » Dolní Rakousy

, Hotel starstarstarstarArcotel Wimberger

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vídeň, hotel Arcotel Wimberger****
Ubytování

prostorné, moderně zařízené pokoje (27 m2) s klimatizací, SAT-TV, koupelnou s vanou a exkluzivními toaletními potřebami, radiem, telefonem, fénem, trezorem, psacím stolem, Wi-Fi.

Poloha

Vídeň, město na Dunaji, má punc elegantní a reprezentativní dámy, tančící v rytmu valčíku. V mnohém se podobá naší Praze, ale přesto je svým způsobem více upravená a spořádaná. Návštěvníkům se ve Vídni nabízí na odiv především historie a tradice, ale užijí si i multikulturní a extravagantní město. Zejména v centrální části města je množství budov a monumentů, které připomínají jeho zlatou minulost.

Hotel stojí 5 minut chůze od nákupní ulice Mariahilfer Straße a od nově zrekonstruovaného západního nádraží Westbahnhof s množstvím obchodů. Koncertní aréna Wiener Stadthalle je od hotelu vzdálená 100 metrů. V blízkosti jsou tramvajové spoje, které Vás přímo dovezou k památkám Vídně.

Cena zahrnuje

ubytování na 1 noc s bufetovou snídaní, městskou taxu.

Cena nezahrnuje

Domácí mazlíčci jsou vítáni – 19€/noc – platba na místě, parkování ve veřejné garáži:19 €/den – platba na místě.

Wellness a fitness

centrum s výhledem na město: (240 m2) – wellness: vířivka, sauna, infrasauna, stepper, zdravotní lůžka.

Stravování

bohatá bufetová snídaně.

Vybavení

výtah, recepce 24 hodin denně, Wi-Fi v celém hotelu, směnárna, garáž. Hotel má restauraci Wimbergers wia z´Haus, kde se podávají tradiční i současné vídeňské speciality. Nápoje až do pozdních večerních hodin si můžete vychutnat v hotelovém baru Joe’s, zařízeném v koloniálním stylu a který se může pochlubit nabídkou více než 200 druhů whisky. U hotelu se nachází zelený vnitřní dvůr (zahrada), který láká k posezení.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...