Vyhledávání zájezdu
Apartmány Perla - Černá Hora - Barská riviéra

Apartmány Perla

Černá Hora » Barská riviéra

, Apartmány starstarstarstar

FM


Apartmány Perla

Počet termínů:

21 termínů / 0 Last minute / 21 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Ubytování
V apartmánovém domě se nachází celkem 9 moderně zařízených apartmánů pro 4-5 osob. Apartmány jsou vybaveny podle nejvyšších standardů nábytkem z kvalitních materiálů a elegantně uspořádaným tak, aby byla zaručena vysoká úroveň komfortu a pohodlí. Samozřejmostí je klimatizace na všech apartmánech (zdarma). Apartmány č. 1, 4 a 7 mají dvě ložnice, ap. č. 8 má místo balkónu francouzská okna.
Poloha
Nadstandardně zařízené apartmány se nacházejí v letovisku Čanj na Barské riviéře, zhruba 10 kilometrů pod Petrovacem na Moru a 7 kilometrů nad letoviskem Sutomore.
Letovisko
Čanj je nejsevernějším letoviskem oblíbené Barské riviéry, jež přímo navazuje na riviéru Budvanskou. Jedná se o menší, ovšem vcelku živé letovisko se spoustou restaurací, kaváren, občerstvení a nejrůznějších stánků se suvenýry a sezónním zbožím.
Vybavení objektu
Moderní apartmánový dům Perla byl postaven v roce 2016, nabízí tedy krásné nové a zejména luxusní ubytování splňující požadavky i té nejnáročnější klientely. Na vile je k dispozici celkem 9 plně zařízených apartmánů odlišených barvou nábytku i počtem lůžek. Ve všech apartmánech i prostorách apartmánu Perla je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu. U vily je v zahradě také gril a houpací lavice.
Pláž
Apartmánový dům se nachází zhruba 450 metrů od více než 1000 metrů dlouhé pláže. Povrch pláže je různý, na začátku pláže (blíže k vile Perla) je pláž písčitá, dále k centru Čanje spíše oblázková. Z Čanjské pláže můžete využít převozu lodí na tzv. "Kraljičinu plažu", která je přístupná pouze z moře. Plavba trvá cca 5 minut a rozhodně stojí za to, jelikož se jedná o jednu z nejkrásnějších pláží.
Parkování
Pro každý apartmán je vyhrazeno jedno parkovací místo přímo u domu.
Stravování
Možnost zajištění polopenze nebo plné penze v restauraci Mreža, která se nachází přímo u promenády. Zvýhodněná cena pro hosty vily Perla je 9 €/os./den za polopenzi a 11 €/os./den za plnou penzi.
Výlety
Z místa pobytu Vám můžeme dále nabídnout celou řadu výletů po Černé Hoře (Boka Kotorská, Budva, Skadarské jezero a mnoho dalších…). S aktuální nabídkou výletů Vás seznámí náš delegát v místě pobytu.
Doporučení
Luxusní ubytování v dobré dostupnosti pláže můžeme pro výhodnou cenu doporučit pro všechny generace.
Upozornění
Ceny jsou platné při plném obsazení studia / apartmánu. Ubytování maximálně pro 4 dospělé osoby. Pátá osoba může být dítě 3-4 let, pro které bude připravena dětská postýlka.
/apartmany-perla/
Cena zahrnuje
7x ubytování , využívání klimatizace, Wi-Fi připojení, spotřebu všech energií, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku, asistence delegáta (na telefonu)
Cena nezahrnuje
autobusovou dopravu do Bečiči (možno přikoupit), leteckou dopravu (možno přikoupit), cestovní pojištění (možno přikoupit), pobytové taxy - platí se na místě ve výši - 1,5 € / dosp. os. / noc, děti 12-18 let 1 € / noc, děti do 12-ti let 0,5 € / noc, stravu (možno přikoupit - platba na místě), příplatek za dvouložnicový apartmán - 1.500,- Kč/pobyt
FIRST MINUTE do 28.2.2018
10 % sleva
Novomanželská (sňatek v r. 2018)
5 % sleva
Seniorská (nad 60 let)
5 % sleva

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...