Vyhledávání zájezdu
Apartmány Jorikas - Řecko - Řecko pevnina - Řecká Makedonie - Vrasna

Apartmány Jorikas

Řecko » Řecko pevnina » Řecká Makedonie » Vrasna

, Apartmány starstar

FM


Apartmány Jorikas

Počet termínů:

13 termínů / 0 Last minute / 13 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis destinace
Průzračné egejské moře, kilometry písečných pláží, rozmanitá gastronomie, slunce a teplo. Těmito výrazy by šlo stručně charakterizovat to, co vás čeká na dovolené v Řecku.
Lokalita
Vrasna

V srdci Strimorského zálivu, spojujícího poloostrov Chalkidiki a pevninským Řeckem, se nachází historická vesnička a oblíbené letovisko Vrasna. Je rozdělena na původní vesnici Stará Vrasna (někdy nazývána Horní Vrasna) nacházející se na úpatí hory Kerdilion a novější části ležící u pobřeží - Paralia Vrasna (Pobřežní Vrasna) a Nea Vrasna (Nová Vrasna). Historie oblasti sahá do doby antické, kdy zde spartský vojevůdce Vrasidas porazil Athény v bitvě o nedalekou Amfipoli. V dnešním archeologickém nalezišti Amfipolis se právě odkrývá rozměrově největší antická královská hrobka (4. století př. n. l.). Spekuluje se, zdali nepatří Alexandru Velikému. V letovisku Vrasna se tradice snoubí s tepem moderního života stejně přirozeně, jako se modrá plocha Egejského moře se snoubí se zalesněným horstvem pohoří Kerdilionu.

Široké, nepřelidněné, kilometry dlouhé pláže, kde se prolínají oblázky s jemným pískem, přecházejí do moře pozvolna. Vstup do vody je tak příjemný pro dospělé i děti. Blahodárné účinky Egejského moře budete cítit ještě dlouho po návratu domů. Ocenění “Modrá vlajka”, potvrzující fyzickou i biologickou čistotu moře a pláže, je pro Vrasnu samozřejmostí. Výběr taveren, restaurací, cukráren, obchůdků, kaváren a plážových barů stojí za Vaši návštěvu. Všechny příznivce aktivního odpočinku jistě potěší hřiště na volejbal, fotbal i tenisové kurty, stejně jako motokárová dráha. Dětská hřiště s houpačkami udělají pro změnu radost Vašim dětem.

Pěšky, na kole či na motocyklu můžete prozkoumat sousední rušná městečka Asprovaltu a Stavros, blízké rodiště Aristotela Stagiru nebo antické město Amfipolis s muzeem, velkým mramorovým lvem a archeologickým nalezištěm. Vrasna je vynikajícím místem především díky své neopakovatelné pohostinné a domácké atmosféře, kterou místní lidé dokáží vytvořit. Proto se do ní většina klientů pravidelně vrací.
O hotelu
Jorikas**+
Jako jediné ubytovací zařízení ve Vrasně nabízí Jorikas možnost využití aparmánů. Pro sezonu 2018 jsme navíc rozšířili stálými klienty známou nabídku o 2 studia a 1 apartmán v zadní části domu.

Ubytovací zařízení Jorikas je vhodné především pro ty z Vás, kteří hledáte pro svou dovolenou klidné místo. Apartmány nabízejí navíc dostatek prostoru a od pláže jsou vzdálené pět minut chůze.
Poloha a popis
Rodinný apartmánový dům umístěny v klidné části letoviska Nea Vrasna nabízí prostorné apartmány. Písečně-oblázková pláž se nachází 400 m od penzionu. V blízkosti penzionu najdete obchůdky, pekárny, taverničky a příjemná posezení.
Pokoje
Studio Jorikas disponuje několika Apartmány.
Apartmán (2+1) se skládá z předsíně, odkud se vstupuje do dvou samostatných ložnic, oddělené kuchyně (vybavená základním nádobím, lednicí, vařičem) a koupelny s WC. Každá ložnice má dvoulůžko a balkon. Možnost až dvou přistýlek formou široké postele.
Služby hotelu
Všechny pokoje jsou vybaveny wi-fi připojením (zdarma), dále je možné využívat digitální klimatizaci (za poplatek). Denně je k dispozici klientům český delegát.
Stravování
Výběr je jen na Vás. Zájezd můžete využít bez stravování, se snídaní nebo s polopenzí. Základní nabídka v našem katalogu je bez stravování, avšak již v naší kanceláři nebo na místě u našeho delegáta si můžete zakoupit libovolný počet stravenek. V případě polopenze můžete každý den dle vlastní chuti volit mezi obědy či večeřemi. Jídlo se podává v nedaleké taverně s výbornou řeckou kuchyní, která je vzdálena přibližně 450 metrů.
Snídaně je servírovaná a je podávána od 8:30 do 10:30. Obědy nebo večeře jsou podávány od 13:00 do 22:00 hodin. K jídlu si můžete vybrat každý den podle své aktuální chuti z menu určeného pro večeře (obědy). Výběr je široký - v nabídce jsou jak masová tak bezmasá jídla či saláty.
Autobusová doprava
Autobusová doprava je zajišťována moderními autobusy, které jsou vybaveny WC, TV a klimatizací. Posádku tvoří zkušení řidiči, kteří se postarají o bezpečnou cestu. Trasa vede z ČR přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, FYROM (Makedonie) do Řecka. Během cesty je možné zakoupit chlazené nápoje a pivo.
Nástupní místa
Ostrava, Hranice n.M., Olomouc, Brno, Břeclav, Bratislava
Cena zahrnuje
• ubytování ve studiu/apartmánu na uvedený počet nocí
• autobusovou dopravu
• služby českého delegáta
• pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
• cestovní pojištění (možno sjednat v CK)
• pobytová taxa - platí se až na místě
Důležitá upozornění
Upozornění! S účinností od 1. ledna 2018 je v Řecku zákonem stanovena povinnost výběru pobytové taxy, tzv. daně za přenocování. Její výše je od 0,5 EUR do 1,5 EUR/osoba/noc v závislosti na kategorii ubytování. Tato taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a bude vybírána na místě.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...