Vyhledávání zájezdu
Adventní Londýn s návštěvou Oxfordu - Velká Británie - Londýn

Adventní Londýn s návštěvou Oxfordu

Velká Británie » Londýn

, Program starstarstarAdventní Londýn s návštěvou Oxfordu

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Adventní Londýn s návštěvou Oxfordu včetně trajektu
Pokoje
Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji, Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji
Program
Den 1.

V ranních/dopoledních hodinách odjedeme z ČR podle nástupního místa. Následuje transfer přes Německo a Francii.


, Den 2.

V brzkých ranních hodinách přejedeme trajektem přes kanál La Manche. Poté zamíříme už přímo do Londýna.Náš den začne procházkou v části Greenwich, kde se nachází světoznámá Královská observatoř s nultým poledníkem, Námořním muzeem, Královskou námořní akademií a lodí Cutty Sark.Plavby na lodích dneska ještě nekončí, neboť následuje projížďka lodí po Temži k Tower of London. Když zbude čas, navštívíme tuto mohutnou pevnost, kde jsou mimo jiné uloženy i korunovační klenoty.Poté je možné se projít přes Tower Bridge kolem Southwarské katedrály, divadla Globe, kde působil W. Shakespeare) až ke galerie Tate Modern. Zahneme přes Millenium Bridge, projdeme kolem katedrály sv. Pavla až do části City. Opět naskočíme na lodičku a přemístíme se do části Westminster. Kdo se nebojí výšek, může obdivovat Londýn z výšky obřího vyhlídkového kola London Eye. Kdo nechce, je možnost se projít podél řeky v části Westminster – Big Ben, Parlament. Večer společně odjedeme na ubytování na okraji Londýna.


, Den 3.

o snídani se vydáme prozkoumat Blenheim palace. Palác je jeden z nejvýznamnějších anglických šlechtických sídel se staroanglickou vánoční výzdobou v interiérech, ve kterých se narodil a své dětství trávil Winston Churchill.Pak už se přesuneme do slibovaného Oxfordu, nejstaršího anglického univerzitního města. Společně s průvodcem si prohlédnete slavné oxfordské koleje, ale i méně známá místa jako je Carfax Tower, Radcliffe Camera či Most vzdechů (Bridge of Sights). Je pro vás připraveno osobní volno až do večera, které můžete využít k nákupům v obchodním centru nebo na místních adventních trzích. V podvečerních hodinách přejedeme na hotel.


, Den 4.

Po snídani se přesuneme do centra Londýna. Tady bude možnost navštívit Muzeum voskových figurín Madame Tussauds. Společně se potom projdeme k sídlu královny - Buckinghamskému paláci. Tím ale putování centrem města nekončí. Odtud se přesuneme přes slavné Trafalgar Square, náměstí Leicester Square a Picadilly Circus až do čtvrti zábavy Soho a Čínské čtvrti.Odpoledne máte opět volný program. Vybírat můžete mezi nákupy na Oxford Street nebo případně omrknout vánoční trhy v Hyde Parku. Večer vyjedeme od Temže, odkud je výhled na vánočně osvětlené město, a namíříme si to zpátky do ČR.


, Den 5.

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.