Vyhledávání zájezdu
A1 Hotel - Lotyšsko

A1 Hotel

Lotyšsko

, Hotel starstarstarA1 Hotel

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Hotel A1 je moderní, nově otevřený hotel v roce 2009 a nabízí příjemné ubytování v klidném prostředí s profesionálními službami personálu.
Ubytování
Hotel A1 nabízí moderně a pohodlně zařízené pokoje. V pokoji je Vám k dispozici pohodlná manželská postel nebo dvě oddělená lůžka, pracovní stůl, křesla, kabelová TV a samozřejmě Wi-Fi připojení zdarma. V pokoji se nachází také soukromá koupelna se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů a toaletou.
Poloha
Hotel A1 se nachází v centru města Rigy v Lotyšsku. V okolí hotelu se nachází plno restaurací, barů, ale také památek, které stojí za to navštívit.
Vzdálenosti
V docházkové vzdálenosti 10-15 minut od hotelu můžete navštívit historické centrum Rigy, muzea, obchodní centrum a koncertní halu.
Vybavení a služby
V hotelu je Vám k dispozici 24h recepce, expresní přihlášení/odhlášení, denní pokojová služba a také Vám na recepci zodpoví jakékoliv otázky ohledně turistiky. Vychutnat si kávu či koktejl můžete v baru přímo v Hotelu A1. K dispozici je Vám také kulečník, který si můžete s přáteli zahrát.
Tip
Pobyt v Hotelu A1 patří k NEJVÝHODNĚJŠÍM nabídkám ubytování v Rize. Hotel A1 je umístěn v centru města Rigy a nabízí moderní a pohodlné ubytování.
Další informace
Na vyžádání Vám zajistíme: pobyt na libovolný počet dnů, jiný typ pokoje (jednolůžkový nebo více lůžkové), které nejsou uvedeny v ceníku, přistýlku pro dítě, transfery, cestovní pojištění, parkování na letišti. Ceny uvedené v ceníku jsou orientační a mohou se změnit v případě, že bude příslušná knihovací třída v letecké přepravě již obsazena. Údaje o produktech uvedené na těchto stránkách byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. Kubík Travel si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných chyb v ceníku.
Cena zahrnuje
Zpáteční letenka Praha-Riga-Praha včetně letištních tax, 3 dny/2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění (možnost dokoupení od EVR), služby delegáta, transfery a odbavené zavazadlo
Stravování
Snídaně
Doprava
Letecky z Prahy

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.