Vyhledávání zájezdu
Zamilovaní v Buenos Aires - Argentina

Zamilovaní v Buenos Aires

Argentina

, Program starstarstarstar

LM


Zamilovaní v Buenos Aires

Počet termínů:

1 termín / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Varšava

Počasí:

Dnes Počasí v Buenos Aires - transparent 22°C


Popis hotelu

Hotel **** umístěný ve městě Buenos Aires.

Pokoje: komfortně zařízené, vybavené koupelnou s WC a TV.

Vybavení: recepce, bar, restaurace

Strava: 4 snídaně a 3 večeře

Místní kategorie: ****

Program

Buenos Aires - hlavní město fotbalu, tanga a Yerba maté - stylová zákoutí La Boca a San Telmo - lekce tance La Ventana - romantický Valentýn v Palermu - Colonia del Sacramento

Den 1

*Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).*

Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letový řád sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do Buenos Aires přes jedno z evropských letišť.

Den 2

Přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu. První den pobytu doporučujeme procházku po Buenos Aires. Je to místo uchvácející úžasným klimatem a rozmanitostí, město mnoha kontrastů: velké budovy a malé barevné domy v chudinské čtvrti přistěhovalců - La Boca, úzké dlážděné ulice v umělecké čtvrti - San Telmo, město plné parků a zahrad ve čtvrti Palermo, město fotbalu, tanga a Yerba maté. Uvidíme mimo jiné: historické náměstí - Plaza de Mayo se slavným Casa Rosada - prezidentským sídlem, El Cabildo - koloniální budovu městské rady a katedrálu. Multikulturní charakter města bude nejvíce znatelný na Avenida de Mayo s bohatou kolekcí architektonických objektů. Během procházky se zastavíme u slavné kavárny Café Tortoni, kde budeme mít čas ochutnat místní alfajores - křehké zákusky s kajmakem. Následně přejdeme nejširší ulicí na světě - Avenidou 9 de Julio a dojdeme k divadlu Colón. Volný čas na nákupy na jedné z hlavních nákupních ulic: Florida. Pro zájemce návštěva trhu v San Telmo. Večeře v hotelu, přenocování.

Den 3

Snídaně v hotelu. Další prohlídka Buenos Aires. Tento den se vydáme na hřbitov, který je místem odpočinku slavné Evity Perón. Následně přejezd do čtvrti Palermo, která je plná zelených parků a půvabných zákoutí. Následně plavba lodí po kanálech řeky Tigre. Toto místo je nazýváno Benátkami Latinské Ameriky. Je to ideální způsob, jak strávit klidné odpoledne a uniknout od shonu města. Z paluby lodi budeme moci pozorovat život obyvatel ostrovů, které se nachází v deltě řeky Tigre. Poté návrat. Večeře a přenocování v hotelu.

Den 4

Snídaně v hotelu. Volný den v Buenos Aires, pro zájemce možnost celodenního výletu trajektem do nejstaršího města v Uruguaji - Colonia del Sacramento (cena v závislosti na počtu zájemců cca 180-210 USD, včetně oběda), které je zapsáno na seznamu UNESCO. Úzké a klikaté uličky, okouzlující bary a restaurace a nádherný výhled na řeku sem přitahuje mnoho turistů. Začneme prohlídkou města, poté navštívíme historickou část Colonie, čtvrť Barrio Histórico. Zdejší městské hradby jsou spolu s vjezdovou bránou velmi dobře zachovalé. Poté se projdeme krásnými klikatými uličkami kolem portugalských a španělských budov až ke zrenovovanému majáku a jachtařskému přístavu. Přenocování v Buenos Aires.

Den 5

Snídaně v hotelu. Náš romantický den v Buenos Aires začneme v La Boca, ve čtvrti italských přistěhovalců postavené podél kanálu Riachuelo. Malé krásné domy v živých barvách zcela odlišují toto místo od zbývající části Buenos Aires. Procházka, volný čas na nákup suvenýrů. Přejezd do Puerto Madero, návštěva Mostu žen - Santiago Calatrava, který je známý mezi Argentinci díky setkáním milenců. Mnoho z nich se sem chodí fotografovat, je zde také zvyk věšení vlastních zámků s iniciály. Oběd v Puerto Madero. Následně doporučujeme odpočinkové odpoledne, možnost plně se připravit na romantický večer, protože večer zveme k tangu do La Ventana (ukázka spolu s výukou tance). Jsou nutné večerní šaty. Večeře.

Den 6

Po snídani vystěhování z hotelu. Volný čas na nákupy. Následně transfer na letiště a zpáteční let do Polska přes jedno z evropských letišť (přesný čas srazu určí delegát CK na místě).

Den 7

Přílet do Polska.

Upozornění k programu!

Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či zrušeno.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet pravidelnou linkou z Varšavy do Buenos Aires a zpět do Varšavy (přes jedno z evropských letišť), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, program (viz níže), ubytování v hotelech (viz níže), stravování dle programu (4 snídaně + 3 večeře), plavbu lodi po řece Tigre, tango show v La Ventana, služby delegáta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupenky do navštěvovaných objektů, fakultativní výlety a další osobní výdaje. Orientační náklady na účast v programu - cca 150 USD + cca 20 USD na spropitné pro místní průvodce, řidiče a nosiče zavazadel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.