Vyhledávání zájezdu
Villa Angela - Itálie - Friuli - Venezia Giulia - Lignano

Villa Angela

Itálie » Friuli - Venezia Giulia » Lignano

Lignano - Riviera, VilaVilla Angela

Počet termínů:

50 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila Angela - Lignano Riviera
Ubytování
apartmán, C trilo 6 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí nebo se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňka.

(max. 6 osob, počet ložnic, 2)
přízemí, terasa (krytá), do zahrady, klimatizace, bez patrových postelí, TV (satelit), trezor, lednice, samostatný mrazák, sprcha, zahradní nábytek, vlastní gril / barbecue, parkovací místo (v zahradě), nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd 10:00
Popis letoviska

Lignano Riviera je nejklidnější částí letoviska, celé je ponořeno do pásů piniových hájů a převažuje zde spíše vilková zástavba. Nabízí zde možnost navštívit zoologickou zahradu Punta Verde, dětský zábavní park I Gommosi a pro milovníky golfu je zde Golf Club Lignano. Tahle příjemná přírodní část se stala oblíbeným místem známého spisovatele Ernesta Hemingwaye, který se sem rád vracel kvůli krásným přírodním scenériím, plážím, lagunám a ústí řeky Tagliamento. I když zde najdete obchody a obchůdky, restaurace, pizzerie a supermarkety, hlavní charakteristikou je klid a příjemná místa, na která se nedá zapomenout.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Popis objektu

Půvabná dvouapartmánová vila ANGELA (Corso dei Continenti) leží v nejzelenější části Lignana, ve vzdálenosti cca 850 m od pláže a nedaleko centra Lignano Riviera se supermarkety, bary, restauracemi a pizzeriemi. V blízkosti se nachází také Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně s barem a společenskou zábavou pro děti i dospělé. Vilka má oplocenou zahrádku s venkovním posezením, 2 slunečními lehátky a 2 parkovací místa. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT, trezor a terasu s barbecue.

Vzdálenost od
pláže 850 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Venkovní dispozice
zahrada, oplocená
Minimální počet nocí
standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...