Vyhledávání zájezdu
Stella Maris - Řecko - Řecko ostrovy - Kos - Marmari

Stella Maris

Řecko » Řecko ostrovy » Kos » Marmari

, Hotel starstarstar

FM


Stella Maris

Počet termínů:

206 termínů / 0 Last minute / 206 First minute

Strava:

Bez stravy, All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Brno, Ostrava

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Stella Maris CLEVER
Sport a zábava
Centrum vodních sportů, plážový volejbal.
Vybavení hotelu
V hotelu je k dispozici recepce, restaurace, směnárna, půjčovna kol či aut, wifi v lobby hotelu (zdarma), internetový koutek (za poplatek), venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbal.
Vybavení pokoje
Standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí, individuální klimatizací, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu. Jednolůžkové pokoje jsou pouze na vyžádání.
Stravování
Bez stravování nebo All inclusive v hotelu Pyli Bay ( docházková vzdálenost 350 metrů) stravování formou All inclusive Pool bar otevřen od 10:00-18:00 Lobby bar otevřen od 18:00 Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Hotelový komplex leží přímo na krásné písečné pláži oceněné modrou vlajkou. Možno využít hotelových lehátek a slunečníků ( za poplatek ) i vodní sporty (za poplatek).
Pro děti
Dětský bazén se sladkou vodou, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci a dětské postýlky (na vyžádání).
Služby za poplatek
Vodní sporty na pláži, trezor, lehátka a slunečníky na pláži. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Poznámka
Služby v hotelu Pyli Bay jsou pouze pro klienty, kteří mají zakoupený zájezd s All inclusive.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Poloha a popis
Stella Maris Clever jsou 3* hotelové pokoje pouhých cca 350 metrů od oblíbeného hotelu Pyli Bay 3*. Tento hotelový komplex se skládá z několika budov - hlavní i anexová část hotelového komplexu je umístěna poblíž centra letovisku Marmari ve vzdálenosti cca 20m od písečné pláže. Hotel není umístěn v rezidenční oblasti, díky čemuž zaručuje klidné prostředí pro hotelové klienty. Hotelový komplex o kapacitě 98 komfortních pokojů, se svojí tradiční architekturou, poloze na konci slepé silnice a modernizovaným vybavením dotváří hřejivou, přátelskou i poklidnou atmosféru. Tento hotel zároveň prošel rozsáhlou renovací. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. Nedaleko hotelu leží zastávka autobusu, kde jezdí linky do Tigali, Zapari a Kos. Letiště je vzdáleno cca 12 km a hlavní město Kos 15 km. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace ubytování v soukromých apartmánech, studiích či hotelových pokojích v blízkosti hotelu vyšší kategorie, kde klienti plně využívají programu all inclusive ve stejné míře, jako kdyby byli klienty přímo v daném hotelu. V tomto případě klienti dochází na stravování do hotelu Pyli Bay 3*, avšak prakticky celý den mohou relaxovat v tomto hotelu.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...