Vyhledávání zájezdu
Sileks - Makedonie

Sileks

Makedonie

Ochryda, Hotel starstarstarstarSileks

Počet termínů:

25 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Light all inclusive

Doprava:

letecky Katovice

Počasí:Popis hotelu

Poloha

Velký a vkusný třípatrový hotel Sileks se nachází přímo u břehu Ohridského jezera, mezi křišťálově čistou a blankytně modrou vodou jezera a zelení borového lesa. V lese lze najít turistickou stezku vedoucí ke klášteru sv. Štěpána ležícímu v nadmořské výšce 720 m. Centrum Ohridu je vzdáleno cca 4 km od hotelu Sileks a ohridské letiště je cca 10 km daleko.

Pláž

Soukromá, písčito-oblázková pláž s pozvolným sestupem do jezera se nachází cca 150 m od hotelu Sileks. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. Průzračná voda jezera láká ke koupání a šnorchlování.

Vybavení

24hodinová recepce s ​​lobby (na recepci bezplatný trezor), výtah, restaurace s terasou a aperitiv barem, bar, velký obdélníkový venkovní bazén, mini posilovna, dětské hřiště. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Za příplatek: masáže, sauna a půjčovna kol.

Pokoje

Hotel Sileks nabízí ubytování ve více než 100 komfortních dvoulůžkových pokojích (s možností 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo dítě, přistýlka v podobě pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (WC), satelitním TV, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, mini barem (za poplatek). Každý pokoj je vybaven balkonem nebo terasou (stůl a židle)

Strava

All Inclusive Soft: snídaně (7:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:30) - jsou podávány formou bufetu. Neomezené množství nealkoholických nápojů a místních alkoholických nápojů (10:00-22:00).

Sport a zábava

Basketbalové a fotbalové hřiště, tenisový kurt, sauna (za poplatek cca 7 EUR/30 min.), fitness, mini posilovna, dětské hřiště. Několikrát týdně ve večerních hodinách živá hudba.

Internet

V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie

****Webové stránky: http://hotelsileks.mk/

Náš názor

Hotel Sileks doporučujeme zejména pro klienty, kteří hledají odpočinek a klid mimo centrum a zároveň oceňují blízkost turistických atrakcí, které jsou na dosah ruky v nedalekém Ohridu.

Program

Den první

Odlety z Polska. Sraz na letišti, u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na: r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.Den poslední

Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nocí, stravování dle specifikace hotelu, služby polského rezidenta, balíček pojištění TU Europa (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů), pobytovou taxu (cca 0,8 EUR/den/os., platí se na místě) a jiné osobní výdaje.

Jiné

MAKEDONIE základní informace

Měna

MKD - Makedonský denár. 1 denár = 100 deni. Je možné platit kreditními kartami a používat bankomaty. EUR a USD lze vyměnit v bankách v každém městě.

Spropitné

Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu.

Vízum

Obyvatelé ČR mohou cestovat do Makedonie na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

Časový posun

Stejný jako v České republice.

Orientační ceny

Oběd v restauraci cca 300 MKD; 1,5 l minerální vody - 20-30 MKD; káva v kavárně cca 100 MKD. Ceny v letoviscích jsou v sezoně mírně vyšší než v mimo sezónu a ve vnitrozemí.

Pošta

Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina

Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony

Mobilní telefony fungují bez problémů v celé Makedonii. Místní hovory jsou levné, zahraniční jsou však drahé. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu. Doporučujeme mít telefon bez sim karty a při příjezdu zakoupit místní předplacenou kartu.

Makedonie

Makedonie má malou plochu, ale její krása ohromí každého. Jejím největším pokladem jsou krásné, zachovalé kostely a kláštery umístěné na malebných místech. Lákadlem pro turisty je Ohridské jezero, které je nejhlubší na Balkáně a současně nejstarší v Evropě.

Ohrid

Ohrid je jedno z nejznámějších makedonských měst, které je společně s Ohridským jezerem zapsáno na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Je to nesmírně malebné místo, které se nachází u břehu jezera, na úpatí hory Galičica a částečně na svazích. Je zde mnoho stylových míst, úzkých uliček, hospod, restaurací a barů.

Odlety z: Varšavy. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na: r.pl/rozklady.

META Description

Kaskádová oblast Ohrid, plná jedinečných památek, obklopená malebnými horami národního parku Galicica, zasazená do velkého moře Ohridského jezera, je krásou přírody a architektury shromážděné na jednom místě. Přidejte k tomu místní kuchyni a máme opravdovou lahůdku.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...