Vyhledávání zájezdu
Salalah Gardens Residences - Omán - Salalah

Salalah Gardens Residences

Omán » Salalah

, Hotel starstarstar

LM


Salalah Gardens Residences

Počet termínů:

6 termínů / 4 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Varšava

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Salalah Gardens Hotel
Kategorie hotelu: ****
Popis hotelu

Poloha

Salalah Gardens Hotel byl otevřen v roce 2013. Nachází se v centrální části letoviska Salalah a je spojen přímo s nákupním centrem, které nabízí svým zákazníkům široký výběr restaurací, obchodů, outletů a dalších atrakcí. Letiště v Salalah je vzdáleno necelých 10 km a centrum letoviska cca 5 km.

Pláž

Salalah Gardens Hotel se nachází cca 8 km od veřejné písečné pláže. V blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka. UPOZORNĚNÍ! Vzhledem k povaze náboženského vyznání v zemi, mají ženy na veřejných plážích zakázáno nosit bikiny, plavky odhalující tělo.

Vybavení

V třípodlažní budově je 24hodinová recepce, prostorné a moderní lobby, výtahy, obchody se suvenýry, kosmetikou a bankomat. Hosté hotelu mohou využít hlavní bufetovou restauraci (s mezinárodní kuchyní), nebo jednu ze dvou restaurací a la carte (za poplatek - nutno rezervovat předem) a Lounge Cafe s občerstvením a vynikající kávou. V hotelu je k dispozici venkovní vyhřívaný obdélníkový bazén - dobrá volba nejen pro koupání, ale i pro plavání.

Pokoje

Salalah Gardens Hotel nabízí 168 komfortně zařízených pokojů pro max. 2 osoby. Pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) a telefonem; trezor a minibar jsou za poplatek.

Strava

Snídaně se podává v hlavní restauraci formou bufetu. Možnost příplatku za večeře. V hotelu se nepodává alkohol.

Sport a zábava

V hotelu je hřiště pro děti. Zákazníci fitness centrum nacházející se na místě (část procedur za poplatek). Za poplatek: procedury v lázeňském centru, wellness centrum, turecké lázně.

Internet

Bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu zdarma.

Místní kategorie

****

Náš názor

Salalah Gardens Hotel doporučujeme osobám, které chtějí aktivně trávit čas, čemuž napomáhá výborná poloha v samém letovisku Salalah. Hotel má skvělý servis a vynikající kuchyni.

Program

Den 1

Setkání u stanoviště CK min. 2 hodiny před plánovaným odletem na letišti ve Varšavě. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Den 2 - 7 nebo 14

Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den 8 nebo 15

Odhlášení z pokoje a transfer na letiště (o přesném čase odjezdu vás bude informovat delegát CK na místě), návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, transfery - letiště - hotel - letiště, letištní poplatky, ubytování na 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu hotelu, péči polsky mluvícího představitele během odbavení na letišti ve Varšavě, péči polsky mluvícího delegáta/průvodce během pobytu v Ománu, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), turistickou taxu, depozit a osobní výdaje.

Jiné

Vízum

- pro občany ČR platí vízová povinnost

- vstupní vízum do Sultanátu Omán je možné získat po příletu na letišti v Salali (za poplatek, platnost víza je 30 dní)

- cestovní pas musí být platný min. 180 dní po skončení platnosti víza

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...