Vyhledávání zájezdu
Rezidence La Palmeraie - Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur - Côte d'Azur

Rezidence La Palmeraie

Francie » Provence-Alpes-Côte d'Azur » Côte d'Azur

, Rezidence starstarstar

LM


Rezidence La Palmeraie

Počet termínů:

1 termín / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Cannes - transparent 21°C


Popis
GRIMAUD-PORT GRIMAUD Městečko Grimaud v oblasti Var, mezi Saint Tropez a Sainte Maxime, je jedním z nejstarších v oblasti Maurského masívu. Leží schoulené ve stínu středověkého hradu, odkud je překrásný výhled do okolí. Moderní část Port Grimaud byla vybudována v letech 1962-66 tak, aby připomínala Benátky. Dopravu obstarávají malé loďky a motorové čluny, které si zde turisté mohou pronajmout. V roce 2002 byl Port Grimaud vyhlášen „historickou památkou 20. století“. Najdete zde řadu obchůdků se suvenýry a mnoho typických francouzských restaurací s vynikající kuchyní včetně místní speciality - čerstvých ústřic. Pláže jsou zde písčité a patří k nejlepším v této oblasti. REZIDENCE LA PALMERAIE Rezidenci tvoří malé budovy seskupené kolem dvou bazénů uprostřed parku se středomořskou vegetecí. Letovisko Port Grimaud s písčitými plážemi, obchody a restauracemi je vzdáleno 3 km.
Ubytování
Byty s kompletně vybavenou kuchyňkou (el. sporák, lednice, mikrovlnná trouba, myčka), s koupelnou a WC, telefonem, TV, WiFi (20 EUR/týden), terasou nebo otevřenou zahrádkou se zahradním nábytkem. STU 4: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, kabina s palandou. 2P6: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, oddělená ložnice s dvojlůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, kabina s palandou. STU 6/8: 2 propojená studia 4. 3P6: obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, dvě ložnice s dvojlůžkem a dvěma lůžky.
Sport a zábava
Tenis, animační programy pro děti i dospělé. Turistika, cykloturistika, golf, vodní sporty na pláži, potápění.
Vybavení
Recepce, dva vyhřívané bazény se sluneční terasou a lehátky (duben - září), tenisový kurt, prádelna, parkoviště. V červenci a srpnu je zajišťována kyvadlová doprava na pláž v Port Grimaud. V období 02.07. - 27.08. - animační programy pro děti i dospělé, dětský klub 4.11 let a 12-15 let.
Stravování
Vlastní.
Pláž
Písčitá, neplacená v Port Grimaud, 3 km. V červenci a srpnu je zajišťována kyvadlová doprava na pláž v Port Grimaud.
Doprava
Vlastní.
V ceně
Týdenní pronájem bytu v daném období, spotřeba vody a energie, telefonická asistence. Pobyt: od soboty do soboty.
Slevy
SLEVA za včasný nákup 6% při nákupu do 29.02. a 4% do 30.04.2017.
Příplatky
POVINNÉ: Kauce (vratná jistina): 300 EUR/byt (hotovost). Místní poplatky: cca 5 EUR/os./týden. NEPOVINNÉ: Ložní prádlo: 12 EUR/os./týden. Ručníky: 7 EUR/os./týden. Dětská postýlka: 25 EUR/týden. Domácí zvíře: 50 EUR/týden. Úklid: na přání, při předání neuklizeného bytu 58-75 EUR. Cestovní pojištění: Cestovní pojištění.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...