Vyhledávání zájezdu
Ramon Beach Resort - Srí Lanka - Hikkaduwa

Ramon Beach Resort

Srí Lanka » Hikkaduwa

Ambalangoda, Hotel starstarRamon Beach Resort

Počet termínů:

26 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze, Plná penze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Hikkaduwa - transparent 27°CKategorie hotelu: **+
Popis
Budgetový hotýlek u pláže za rozumnou cenu.
Ubytování
10 jednoduše vybavených pokojů klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem, TV, malou lednicí a fénem. Úklid pokoje na vyžádání, není automatický.
Poloha
Malý budgetový hotýlek otevřen v listopadu 2015 se nachází u vesničky Ambalangoda. Nebližší větší letovisko je 11 km vzdálená Hikkaduwa (snadno dostupné tuk tukem). Standardní transfer na letiště trvá cca 4 hod., zrychlený transfer po nové dálnici z Colomba vedoucí na jih cca 1,5 hod.
Stravování
polopenze (snídaně kontinentální - na výběr každý den stejné potraviny, večeře formou servírovaného menu - doporučujeme předem se s personálem domluvit na složení večeře)
Ubytování
10 jednoduše vybavených pokojů klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem, TV, malou lednicí a fénem. Úklid pokoje na vyžádání, není automatický.
Vybavení
Zařízení hotelu: Wifi připojení v lobby a restauraci, restaurace, malá nádrž v zahradě s mozambickými rybkami pro fish terapy, hotel může zajistit zapůjčení skútru.

Aktivity a zábava: hotel nabízí jako doplňkovou službu ayurvedské procedury (není klíčovým zaměřením hotelu). Doporučujeme sami podniknout v Balapitiya (cca 4 km od hotelu) exkurzi - Madu Ganga Boat Safari.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...