Vyhledávání zájezdu
Penzion Palma - Černá Hora - Budvanská riviéra

Penzion Palma

Černá Hora » Budvanská riviéra

, Penzion starstarstar

FM


Penzion Palma

Počet termínů:

17 termínů / 0 Last minute / 17 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Ubytování
Penzion disponuje dvou až třílůžkovými pokoji a tří až čtyřtřílůžkovými studii s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, minibarem, rychlovarnou konvicí, SAT-TV a balkónem s posezením. Ve studiích je navíc k dispozici malý kuchyňský kout.
Poloha
Penzion Palma se nachází v oblíbeném letovisku Bečiči na Budvanské riviéře, navazuje na letovisko Budva, centrum cestovního ruchu v Černé Hoře.
Sport
V Bečiči je k dispozici také celá řada možností sportovního vyžití, např. plážový volejbal, půjčovna loděk, šlapadel, tenisové kurty atd.Možné v okolí penzionu.
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x snídani, klimatizaci a Wi-Fi, spotřebu všech energií, závěrečný úklid, služby delegáta, zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění (možno přikoupit), autobusovou dopravu (možno přikoupit), pobytovou taxu - platí se na místě - dospělý 1 EUR/den, dítě 12-18 let 0,50 EUR/den, dítě do 12ti let zdarma, oběd, večeři (možno přikoupit)
Dítě do 3 let
zdarma (bez nároku na lůžko)
Dítě do 12-ti let na 3. a 4. lůžku
50% sleva ze základní ceny ubytování
Seniorská
sleva 5 %
Novomanželská
sleva 5 %
Letovisko
Letovisko Bečiči se nachází na známé Budvanské riviéře, východně od Budvy, do které je možné dojít po 4 km dlouhé promenádě, jež vede z Bečiči podél budvanské pláže a přístavu až k samotnému starému jádru města.
Vybavení objektu
K penzionu patří prostorná terasa a příjemná restaurace, ve které je podávána polopenze, příp. plná penze. Hostům penzionu Palma je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k internetu.
Stravování
Stravování - v ceně ubytování je zahrnuta snídaně podávaná ve vlastní restauraci Penzionu Palma. Možnost přikoupení obědů a večeří. Snídaně servírovaná, obědy i večeře jsou tříchodové, výběrem z 5 menu.
Pláž
Penzion Palme je vzdálen pouhých 200 m od dlouhé písčito-oblázkové pláže.
Parkování
Možné v okolí penzionu.
Výlety
Bečiči i Budva jsou ideálním místem pro plánování mnoha výletů. S aktuální nabídkou Vás seznámí delegát v místě pobytu.
Doporučení
Ubytování vhodné pro všechny věkové generace, i rodiny s malými dětmi. Mladší generace jistě ráda využije možnost procházky do sousední Budvy, kde jsou každý večer na promenádě pořádány diskotéky a další zábavní akce.
Upozornění
Ceny jsou platné při plném obsazení pokoje / studia.
/penzion-palma/

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...