Vyhledávání zájezdu
Noelia Playa - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Tenerife - Puerto de la Cruz


Noelia Playa

Počet termínů:

1145 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Snídaně, Polopenze, Plná penze, All inclusive

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Krakow

Počasí:Ubytování

K dispozici jsou: dvoulůžkové studia s možností jedné přistýlky.

Aparhotel nabízí studia s kompletu zařízeným kuchyňským koutem, koupelnou (WC, sprcha), klimatizací (za příplatek), balkonem nebo terasou, satelitní TV, trezorem (za příplatek) a telefonem. Aparhotel má vnější bazen a bar, který můžete využít kdykoliv během dne.

Poloha

Aparthotel Noelia Playa se nachází v letovisku Puerto de la Cruz na ostrově Tenerife. Nachází přibližně 300 metrů od šířky písečné pláže s černým písek a občasnými kameny.

Služby hotelu

K dispozici je 24 hodinová recepce, masážní služby (za příplatek), úklidové služby 6 dní v týdnu. Bezplatné připojení na WiFi. Klienti mají k dispozici restauraci a bar (za příplatek).

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na vyžádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...