Vyhledávání zájezdu
Malajsie, Singapur a ostrov bohů Bali - Singapur

Malajsie, Singapur a ostrov bohů Bali

Singapur

, KempMalajsie, Singapur a ostrov bohů Bali

Počet termínů:

18 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Singapore - transparent 29°C


Neznámá Malajsie, legendární Singapur a pláže na božském Bali. Nenáročná kombinace za vynikající cenu, která umožní zažít tři země Asie na jednou. Oblíbená SEN destinace, kterou si můžete na závěr zpříjemnit odpočinkem na známých plážích Bali. Potěšte se pohledem na dvojčata v Malajsii, projděte se bohatými ulicemi úspěšného Singapuru a nechte svou mysl relaxovat na ostrově, který v sobě spojuje to nejlepší z Indonésie.
Program
 • 1.den - Odlet a příjemný let do Asie.
 • 2.den - Přílet do KUALA LUMPUR. Ubytování v nejvyšším hotelu Malajsie (změna vyhrazena, ale 4 hotel garantujeme), divoká čínská čtvrť a osvětlená nejvyšší dvojčata světa Petronas. Úvod, jak se patří.
 • 3.den - Půldenní prohlídka hlavního města Malajsie. Mešita Jama Masjid na místě soutoku (Kuala Lumpur = bahenní soutok), náměstí Merdeka s nejvyšším vlajkovým stožárem v Malajsii, překvapivě zelená metropole. Navštívíte Batu Caves? Pokračujeme dále na jih do Singapuru. Obrovský rozdíl oproti velkoměstu. Projedeme náročnou hranici a jsme na ostrově SINGAPUR! I zde ubytování v 4 hotelu v centru města.
 • 4.den - Prohlídka SINGAPURU. Koupání na nejjižnějším bodě jihovýchodní Asie. Prohlídka koloniálního centra s výhledem na fascinující panorama mrakodrapů. Slavný hotel Marina Bay Sands a luxusní obchodní domy. Socha lva, který je symbolem tohoto města nedaleko místa, kde přistál Sir Raffles.
 • 5.den - Ráno odlétáme z nejmodernějšího letiště světa a za necelé tři hodiny přistáváme na Bali. Transfer do hotelu a už dnes večer se vykoupeme v oceánu. Fantastický ostrov, který se liší od zbytku Indonésie kulturně, ale i přírodně. Zruční řemeslníci, luxusní hotely, surfování nebo tradiční hinduistické eposy. Najdete zde doslova vše a je na vás co si vyberete. Čeká nás zde 5 nocí odpočinku. V základní ceně je 3 resort se snídaní Jayakarta Spa a úroveň ubytování si můžete zlepšit využitím služeb SEN Premium. Pobyt na Bali je bez SEN průvodce.
 • 6.den - Fantastický celodenní výlet do kulturního centra země Ubud. Brzy ráno vyrazíme do oblasti rýžových polí, které jsou součástí UNESCO. Pole Tegalalang a panoramatický výhled. Chrám Tirta Empul a možnost ponořit se do vody s magickým účinkem. Centrum Ubudu, město malířů, řezbářů, tesařů, umělců a duchovní centrum Bali. Večer návrat do hotelu.
 • 7.den - Individuální poznávání a odpočinek u moře.
 • 8.den - Individuální poznávání a odpočinek na pláži. Pokud máte zájem, tak se vydejte prohlédnout si majestátní chrám Uluwatu. Vyrazte už v 14:30, abyste se vyhnuli davům a užijte si nezapomenutelný pohled na oceán. Pozor na opice! (Tento program je fakultativní a dobrovolný).
 • 9.den - Individuální poznávání a odpočinek u moře.
 • 10.den - Celodenní relax, poslední nákupy nádherných balijských suvenýrů a v podvečer odlet z Bali.
 • 11.den - Přílet domů.

  GPS souřadnice nejsou dostupné.

  Žádné recenze pro tento hotel.