Vyhledávání zájezdu
Lotus Mui Ne Resort - Vietnam

Lotus Mui Ne Resort

Vietnam

, Hotel starstarstarstar

LM


Lotus Mui Ne Resort

Počet termínů:

8 termínů / 4 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Varšava

Počasí:Popis hotelu

Poloha

Pohodlný a stylový hotel Lotus Mui Ne Resort se nachází v klidné části Mui Ne, v turistickém resortu známém pro své písečné pláže a mnoho přírodních zajímavostí. Nachází se ve velké a dobře udržované zahradě na ploše o velikosti cca 2 hektary. Letiště v Saigonu je vzdáleno cca 200 km. U hotelu se nachází restaurace, obchod a bankomat.

Pláž

Hotel Lotus Mui Ne Resort se nachází přímo na krásné písečné soukromé pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení

24hodinová recepce, restaurace, která nabízí místní i mezinárodní kuchyni, bar, bazén, dětský bazén, bezplatné slunečníky a lehátka. Kromě toho má hotel fitness centrum, kulečník (zdarma), půjčovnu kol (zdarma první dvě hodiny), směnárnu, obchod se suvenýry, prádelnu, úschovnu zavazadel. V hotelu je také konferenční centrum a možnost pořádání banketů a lázeňské centrum.

Pokoje

Hotel Lotus Mui Ne Resort má 80 prostorných a stylově zařízených pokojů různých typů. Našim hostům nabízíme pokoje typu Deluxe s výhledem do zahrady (cca 36 m²) a pokoje typu Premium (cca 36 m²). Všechny pokoje jsou dvoulůžkové (s možností 1 přistýlky) s koupelnou a WC. V každém pokoji je klimatizace (za poplatek), satelitní TV, mini-bar (konzumace za poplatek), trezor (zdarma), telefon, vysoušeč vlasů a příslušenství pro přípravu kávy nebo čaje.

Strava

V ceně je zahrnuta snídaně. Kromě toho si mohou hosté za poplatek objednat chutné jídlo v restauraci nebo si vychutnat exotické nápoje v baru.

Sport a zábava

V hotelu si mohou hosté za poplatek odpočinout v lázeňském centru. Hosté, kteří jsou nastavení na aktivní odpočinek si mohou půjčit kolo a prozkoumat okolí, navštívit posilovnu, nebo si pro zábavu zahrát kulečník. Kromě toho jsou na pláži organizovány filmové projekce pod širým nebem.

Internet

Internet Wi-Fi v hotelovém lobby a ve všech pokojích zdarma.

Místní kategorie

****

Jiné

http://www.lotusmuineresort.com

Náš názor

Lotus Mui Ne Resort se nachází v malebném prostředí, ve vkusně upravené zahradě přímo na pláži. Vřele doporučujeme lidem, kteří hledají dovolenou v tichém, klidném místě se snadným přístupem k mnoha místním restauracím, barům a obchodům nacházejících se v centru Mui Ne.

Program

Den 1

Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).

Odlet z Polska. Sraz na letišti 3 hodiny před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuální letový řád sledujte zde: http://r.pl/rozkladyDen druhý až předposlední

Čas na odpočinek, opalování a koupání v moři. Možnost využití fakultativních výletů.Den poslední

Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: charterový let Dreamlinerem PLL LOT (přímý let), transfer letiště - hotel - letiště, letištní taxy, 10 nebo 11nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, asistenci polského zástupce při odbavení na letišti v Polsku, péče polsky mluvícího delegáta ve Vietnamu, cestovní pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety (v polském jazyce při min. počtu 15 osob), strava jiná než je uvedena v popisu hotelu, ostatní osobní výdaje. Do základní ceny není zahrnuto vietnamské vízum - bližší informace jsou uvedeny níže.

Jiné

Let

Komfortní letoun společnosti PPL LOT typ DREAMLINER (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). Zároveň klienti obdrží zdarma základní nápoje (minerální vodu, kávu a čaj) servírované v době podávání jídla. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídka ze Sky menu je za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).Měna

Doporučujeme si vzít americké dolary, i když si můžete také vyměňovat eura nebo jinou běžně uznávanou měnu. Peníze lze vyměnit v mnoha bankách a směnárnách i v hotelích. Ve Vietnamu nejsou platné bankovky $50 a $100 vydané před rokem 1996 (s malými obrazy prezidentů).Telefony

Doporučujeme před odjezdem zkontrolovat u svého mobilního operátora, že ve výchozím nastavení Vašeho roamingu je povolena země Vietnam. U některých operátorů lze roaming povolit jen na vyžádání.

Víza

Vietnamské vízum

- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Vietnamu

- 1x fotografie pasového formátu

- vyplěný formulář

Délka platnosti víza: 1 měsíc/1 vstup nebo 1 měsíc/multiple

Doba vyřízení: cca 3 týdny

Poplatek za vyřízení: 3850 Kč/os. (1 měsíc/1 vstup) nebo 4350 Kč (1 měsíc/multiple)

Poznámka: nezletilé dítě získá vízum za stejných podmínek jako dospělá osobaKlienti, kteří mají jiný než český cestovní pas, jsou povinni si vízum zajistit sami. Veškeré informace zde uvedené jsou platné pouze pro obyvatele ČR.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety (ceny jsou orientační a nezahrnují vstupné)VÝLET K MAJÁKU NA OSTROVĚ KHE GA - cena cca 36 EUR

Ostrov Khe Ga leží cca 30 km od Phan Thiet a nachází se na něm maják, který byl postaven před 110 lety. Na ostrov se dostaneme lodí, která zůstane cca 300m od břehu. Vylezeme na vrchol majáku (65 m n.m.), projdeme se po ostrově, budeme lovit ryby a plavat v moři.VÝLET DO CHRÁMU POKLONG GARAI A TKALCOVSKÉ VESNIČKY - cena cca 58 USD

Ve vzdálenosti 150 km od Phan Thiet se nachází městečko Phan Rang - Thap Cham známé pro své starobylé věže a řemeslnou tradici. Navštívíme tkalcovskou vesničku My Nghiep a keramickou dílnu. Vydáme se do komplexu hinduistických chrámů Poklong Garai s krásnými stavbami. Později budeme mít oběd a volný čas na relax - plavání nebo lovení ryb na pláži Ca Na (jedna z nejoblíbenějších přímořských destinací). Zpáteční cesta do hotelu povede po nejpěknější cestě podél pláže.VÝCHOD NEBO ZÁPAD SLUNCE NAD ČERVENÝMI DUNAMI - cena cca 39 USD

Výlet začíná cestou džípem do Mui Ne. Nejprve navštívíme Munewharls, místo, kde se setkávají stovky menší či větších rybářských lodí vracejících se z rybolovu. Pak se vydáme na červené písčité duny, které Mui Ne proslavily. Čas na procházku, relax, fotografování. Během zpáteční cesty navštívíme ve Vietnamu unikátní zámek tzv. Wine Castle.PŮLDENNÍ VÝLET DO PHAN THIET - cena cca 39 USD

Vydáme se autem rybářského přístavu v Phan Tiet, ve kterém se nachází rušný rybí trh Con Cha. Pak navštívíme muzeum Ho Či Mina, školu Duc Thank, chrámy Quan Thah a Thuy Tu, ve které možná uvidíme největší kostru veleryby nacházející se ve Vietnamu. Během návratu do hotelu uvidíte ukázku tvorby obrázků z písku, zámek Lau Ong Hoang, věže Poshanu Cham a unikátní zámek tzv. Wine Castle.VÝLET NA BAU TRANG (BÍLÉ JEZERO) - cena cca 42 USD

Jeepem pojedeme na Bílé jezro (cca 45 km). Zastavíme se na nábřeží v malebné vesničce Mui Ne. Cesta k jezeru vede podél krásné písčité pláže (Hon Rom). U jezera vás čeká spousta atrakcí - např. chutné vietnamské jídlo nebo procházka po dunách. Na zpáteční cestě pojedeme po nejkrásnější cestě v provincii Binh Thuan a zastavíme se u nádherného potoka. Nakonec navštívíme nejpopulárnější zámek ve Vietnamu tzv. Wine Castle.PŮLDENNÍ VÝLET DO PHAN THIET - cena cca 39 USDVÝPRAVA NA HORU TAKOU - cena cca 38 USDUpozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze orientační a nepředstavují obchodní nabídku. Negarantujeme, že budou všechny výlety realizované. Podrobný popis fakultativních výletů a aktuální ceny jsou dostupné u našich delegátů. Fakultativní výlety jsou prováděny v polském jazyce (při min. počtu 15-20 osob). Jejich pořadatelem není CK a.s., ale místní kancelář, která je zodpovědná za kvalitu služeb. Sestavuje také program, ceny a termíny výletů. Delegát je pouze zprostředkovatelem při zápisu na fakultativní výlety. Není možná platba platební kartou.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.